Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Véleményetek szerint egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint egy komoly kapcsolatban csak szex miatt belefér egy harmadik személy? Két pasi egy csaj felállásban? Vajon veszélyes "játék" ez? Vagy valami már nem úgy működik mint régen ha már ilyenen gondolkodunk?

Figyelt kérdés
Több éves kapcsolatunkat szeretnénk "feldobni" úgy hogy egy alkalomra szeretnénk egy idegen pasit bevonni a párom (nő) örömére. Neki még rajtam kívül nem volt szexuális kapcsolata. Külön lehet választani a szexet az érzelmektől? Várom a pozitív-negatív véleményeket, tapasztalatokat.

#hárman az ágyban
2017. febr. 8. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem hinném,segédeszközöket inkább,de nekem nem lenne vér a pucámban megtenni az illetővel,ha lenne,minden kant kiütnék mellőle...
2017. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Itt igazából csak rajtad múlik.

Ha neked oké a dolog, akkor valszeg a barátnőd se fog akadékoskodni.

Egyébként ha van kedved róla beszélgetni, írhatsz privit.

2017. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen, de a nők is tudnak mélyebb érzések nélkül is szeretkezni. Természetesen a szimpátia azért kell. Legalábbis nekem. Ha megbízol a párodba, és te sem gondolsz többet a játékba, akkor jó élmény lehet. Ellenkező esetben bukta.
2017. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Feldobni ezzel nem lehet egy kapcsolatot, akkor tönkreteszi. Ha a kapcsolat stabil érzelmi alapokon nyugszik és tökéletes a szex, akkor "fűszernek" lehet ilyet csinálni. Tapasztalat ;-) Előző párommal feldobni akartuk, rossz vége lett. Jelenlegi párommal szerelmesek vagyunk és fergeteges a szex és simán belefér, hogy néha beveszünk egy fiút, lányt, vagy párt.
2017. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,beleférhet. Nem jelent gondot a kapcsolatba,inkább fedobhatja az újdonság,főleg ha a párod még nem volt mással.
2017. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Őt érdekelné a dolog...(ő a lány) Engem is izgat a téma, de van bennem egyfajta tartás.Mi van ha nagyon tetszik neki az új harmadik teljesítménye? Hisz eddig rajtam kívül nem volt más benne... Nem lehetséges , hogy egy ilyen után nem úgy néznénk már egymásra mint eddig? Fantázia terén nagyon jó , izgalmas, na de élesben.... És van egy közös gyermekünk is...Szerintetek érdemes lenne kockáztatni?
2017. febr. 9. 10:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes belemenni,nem hinném hogy lenne kockázat.Inkább feldobná a kapcsolatot.
2017. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A helyedben benne lennék feltétel nélkül.Vannak még fenntartásaid?

Írd meg priviben.:)

2017. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért minding kapcsolatban akarjátok ezt kipróbálni?


Nem jobb egy szabályos egyenlő oldalú háromszög?


Ahol nem pótkerék van, hanem minden résztvevő egyenlő?


Komolyan, ha harmadik szereplőrevágytok, miért nem csináljátok kapcsolaton kívül? Akkor nem ronthat sokat semmin!

2018. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!