Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ki szeret lovagló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki szeret lovagló pózban szexelni? Miért?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, hogy kinek milyen pozíció fekszik és tetszik, különösen a lovagló érdekel. Ha nem jön be, azt is indokoljátok meg légyszíves, hogy miért, és érdekel a legjobb. Kérlek írjatok le minden gondolatot, ami eszetekbe jut ezzel kapcsolatban, akár élmény is :)

2017. febr. 12. 18:12
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
96%
Én nem igazán szeretem, mert nem vagyok egy vékony lány, és ilyenkor úgy érzem, különösen nagy a fókusz az alkatomon és a súlyomon, ráadásul ilyenkor mindig aggódom, hogy jól mozgok-e, jól csinálom-e, ami miatt nem tudom elengedni magam.
2017. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
16%
Nagyhidegkúti Rozália szereti a lovaglót, míg Kovács Rita nem. Például. (Kérdés: ki szeret ...)
2017. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
A kutya és a fordított lovagló pózt, azért szeretem, mert ebben vadabbak lehetünk, mélyen is érzem a párom, izgató helyzet számomra és a párom számára is, imádja a hátsómat, így tökéletesen rá lát és tudom, hogy milyen mozdulatokkal tudom igazán feltüzelni (Reggelente előnyösebb pozitúrák :) )...
2017. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
95%
Én. Azért mert csak így van orgazmusom. 23 L
2017. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
96%

A lovagló pózban (sima/fordított) azt szeretem, hogy én irányíthatok, megválaszthatom a szöget és a mélységet, látom a párom arcát, vagy fordított esetében élvezheti a hátsóm látványát.

Hozzáfér a melleimhez és kényelmes és ebben érzem magam a legszexibbnek.

2017. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
94%
Én nem szeretem, mert nem olyan kényelmes. A misszionárius és a kutya az igazi nekem 😊
2017. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
94%
Én imádom a lovagló pózt. Egyrészt irányíthatok, úgy mozoghatok, hogy a legjobb legyen nekem, másrészt tökéletesen látszódnak az ugráló melleim.
2017. febr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
99%
Szeretem,mert igy a legjobb érzés,igy ingerli legjobban a g pontom. Én irányithatok.
2017. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
85%
Nem szeretem mert olyan érzés lesz a térd és csípőizületeimben, mintha bármelyik pillanatban kiugorhatnának vagy kifordulhatnának a helyükről.
2017. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
en minden pozt imadok ! lovagolni is . olyankor jobban en iranyitok. regen nem szerettem, mert komplexusos voltam, nem engedtem el magam. de ma mar megtanultam elvezni a szexet.
2017. febr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!