Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szégyenlősségre tényleg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szégyenlősségre tényleg az a legjobb "gyógyír", ha meztelenül van az ember egésznap?

Figyelt kérdés

2017. febr. 19. 10:15
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem volt még köztünk semmi olyan, mert... Az a baj, hogy ha leírom a koromat, akkor mindenki csak utálkozni meg kritizálni fog, úgyhogy inkább nem írom! :(
2017. febr. 19. 12:27
 12/22 anonim ***** válasza:
58%
13?
2017. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

14. Tudom nem nekem való a testiség, egy darabig nemis akarok lefeküdni a barátommal, viszont nagyon zavar az, hogy Ő mindent megad nekem, Én pedig nem, és úgy érzem, hogy egy kis meztelenség talán belefér.

Amúgy sok ilyen jellegű kérdést írtam már ki, kaptam is tanácsokat, de nem váltak be. :(

2017. febr. 19. 12:34
 14/22 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nincs ilyen, hogy neked való vagy sem! Minden egyes lány más érettségi fokon áll ugyanabban az életkorban. És nem mindegy, hogy "tudod", mert mindenki ezt mondja, vagy érzed is, hogy még nem neked való? Elkapkodni nem kell. Tudni fogod mikor jön el az ideje.

Meztelenkedés... Erre nem tudok tanácsot adni. Ez is mindenkinél más. Nagyban függ attól, hogy hogy nőttél fel. Gondolom a családban nem igazán láttátok egymást meztelenül kiskorodban? Akiknek a szülei lazábbak, nem szégyenlősek, ott többnyire a gyerekek is kevésbé lesznek azok. Nyilván nem idegenekre gondolok! Hanem a partnerük előtt.

Talán ha megpróbálnád fokozatosan... Egyre kevesebb, egyre lengébb ruhában.

Vagy zuhanyzáskor kérd meg, mossa meg a hátad :-)

2017. febr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! :)
2017. febr. 19. 13:13
 16/22 anonim ***** válasza:
66%
Igazán nincs mit.. . Nem hiszem, hogy nagy segítség lett volna :-/
2017. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
hát nekem nem válna be.
2017. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan no van aki szégyenlős, miért?

El kell fogadni olyannak magad amilyen vagy, ha megismersz valakit , tudja hogy milyen vagy, úgy szeret ahogy, amilyen vagy.

2017. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
89%
Szégyenlősség ellen tényleg jó a meztelenség . Előbb egyedül meztelenkedj annyit amennyit jól esik, ha 5 perc akkor 5 perc. A saját testeddel békülj ki, utána könnyebben mutatkozol mások előtt is meztelen.
2017. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia édes! <3

Ja várj... Azért legyünk biztosak ebben... Krisztiánnak hívják a barátodat?

Mert, ha igen, akkor... Mit keresel itt gyikon? :D Mondjuk ezt magamtól is kérdezhetném...

2017. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!