Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szégyenlősségre tényleg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szégyenlősségre tényleg az a legjobb "gyógyír", ha meztelenül van az ember egésznap?

Figyelt kérdés

2017. febr. 19. 10:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
71%
A meztelenség jó a szégyenlősség ellen,ha magad előtt is szégyenkezel meztelen lenni...Ha más,mások előtt akkor az fejben dől el!Arra csak olyan javaslat,tanács ? Hmmmm. Hogy is nevezzem,ötletem lenne,elhatározod,hogy igen is meztelen leszek! Persze saját nemed előtt tudod ezt kivitelezni. A kivitelezést pedig úgy tudod megvalósítani,hogy elmész egy fürdőbe, strand,stb... és öltözőben ahol más férfi is van és láthat is nyugodtan levetkőzöl,kicsit téblábolva,de nem órákat...elő veszed a fürdőruhát,átöltözöl,közben voltál meztelen. Majd elmész pancsolsz,úszol egy jót,kifárasztod magadat! Majd bemész a zuhanyzóba,ott meztelen nem takargatva magadat,de nem is direktbe mutogatva ráérősen lezuhanyzol megtörölközöl,majd oda mész a ruhádhoz és komótosan felöltözöl. Ha ez flottul,minden szexuális gondolattól mentesen megy,úgymond teljesen közömbösen,ki is látott vadidegen,akkor legyőzted a szégyenlősségedet! Ha szexuális tartalma van annak,hogy szégyenlős vagy? Akkor beszéld meg Magaddal! Aztán a partnereddel,mi a gond,miért vagy szégyenlős! Vagy fordulj pszichológushoz! Szép napot!
2020. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem látok összefüggést a meztelenség és a szégyenérzet feloldása a meztelenség vagy bármi más okból történő szégyenkezés miatt....ha akár csak a testképemmel való kibékületlenségből adódó szégyenkezésem is van! Ha elhatározom,hogy kimegyek például a nudista strandra,akkor ott bizony meztelennek illik lennem! Ha meztelen vagyok akkor látnak amagam valójában! Ha meg sokan látak ott így akkor minek röstelkedjek akár magam elött is,ha már mások elött megmutattam magamat meztelenül? És akkor megyek nudista strandra,ha erre igényem van! Tehát összfüggést a félelmem,vagy szégyenérzetem lekúzdése és a meztelenség között e képen nem látok ok okozati összefüggést,hogy attól elműllik,hogy meztelen vagyok otthon! Ha akarok meztelen vagyok,otthon vagy nudin,ha nem akkor nem! Ha a meztelenséggel a szexualitás kimutatása a célom akkor valószínű megteszem,ha csak a nudista élet gyakorlása,akkor meg helyén kezelve művelem és tudom kezelni a dolgot! Ez fejben dől el!
2021. jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!