Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ez ellen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Férjem manapság nem akar kielégíteni, magának se csinálja. Viszont folyton az öccséről fantáziálok, aki velem egy idős. Hibásnak érzem magam, nem csalnám meg a férjem, csak rossz hogy ilyeneket gondolok :/ mit tegyek?

2017. febr. 24. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Fantáziálj rólam! :D
2017. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem biztos hogy ha a férjed ki is elègítene ugyan úgy fantáziálnál róla !
2017. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tttssj ***** válasza:
100%
Nem akkar kielégitenni? Miért nem?
2017. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő a hibás, amiért nem csinál semmit. :) Ha sehogy nem kívánja és fiatal, lehet meg kéne látogatnia valakit. Nem tudom.
2017. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én férjem lenne, akkor azon kattogna az agyam, hogy vajon mi a baj, nem pedig rögtön máson. Nem aggódsz a férjedért? Nem próbáltad kideríteni, mi lehet a gond? Stresszes?

Te is sokat tehetsz érte! Pl. készíts olyan ételeket, amik a férfierőre jó hatással vannak. Próbáljatok együtt életmódot váltani. Azért a társad, hogy törődj vele.

2017. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mádár0218 ***** válasza:

Normális, nem tudom mióta vagytok együtt és mióta csináljátok de egy bizonyos idő után hiány érzeted lesz ezt mindenki tudja és ez hatással van az agyra és mivel ő nem akar téged kielégíteni , kielégítő dolgokról kezdesz el fantáziálni, ami kicsit felpörget és vágynál rá


Szerintem beszélj vele hogy ez így nem jó! :)

2017. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!