Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prosztatamasszázzsal valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztatamasszázzsal valóban ellehet juttatni egy férfit a csúcsra, mi trükkje?

Figyelt kérdés

Ne értsétek félre, okkal a hetero kérdések közé írtam!

A férfi szerszámának stimulálása nélkül is el tud jutni a csúcsra? Élvezetes is a férfi számára egy ilyen szex? Ez elég hihetetlennek tűnik. Mi lehet a trükkje ennek?



2017. febr. 26. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok! :D
2017. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Írta nekem egy srác egyszer, hogy tövig benyomta és úgy élvezett el, tehát recska nélkül. :D
2017. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék!
2017. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A trükkjét nem tudom, de sikerült már néhányszor így csúcsra jutnom. Eleinte csak orál közben nyelvvel majd ujjal izgatta nejem fenekemet. Ezt nagyon élveztem, élvezem mai napig!

Ő is bírja az anált, ha van hozzá kedve. Ebből jött a gondolat, mi lenne, ha nekem is kipróbálnánk. Több ujjal is izgatott, de elmenni csak akkor mentem ha verte vagy vertam közbe.

Vettünk egy felcsatolhatót. Alapvetően azért mert összejöttünk hármasban egy lánnyal. ;-) Majd jött az ötlet, miért ne használnánk kettesben is. És nem csak neki :-) Jó hosszas menet végén miután az asszony elment vagy ötször felvette. Úgy fel voltam már húzva, hogy amint belém tolta hátolról én magam alá spricceltem. A farkamhoz nem is nyúlt sem ő sem én. Érdekes érzés volt! Nehéz elmondani, de másképp élvez el az ember. Jó érzés, de nagyon fúrcsa. Nagyon intenzív dolog. Az egész testem sokkal jobban beleremeg.

Sajnos nem könnyű összehozni, nehezen megy. Többször próbáltuk, de eddig csak párszor sikerült. Általában marad a kiveréssel párosítva. Ráadásul ezt csak akkor lehet, ha jó kiadós menetet játszunk. Kell hozzá a hangulat, a felpörgés. Azoknak semmikép nem ok, akik pár perc alatt letudják az asszonyt!

45f

2017. febr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Igen el lehet jutnia csucsra igy is

Volt hogy csak nyalta és attól elélveztem de prosztata izgatástól is lehet élvezni

Nem könnyű sokáig tart de super jó érzés

2017. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem prosztatavibrátorral sikerült elérni. Tényleg sokal intenzívebb.
2017. febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a trükk,ne undorodj tőlle,és ne tartsd buzzisnak.


a lány( vagy bárki) benyul jó mélyen és keressen egy dudort a hasi oldalon azt nyomogassa és akkor sikerül.

2017. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem masszőr csinálta először nagy élmèny volt
2017. ápr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gábor19... ***** válasza:
A prosztata a végbél nyillástól számítva 4-6 centiméterre van a has felől egy kis dudort leget kitapintani. Ezt kell újjal vagy egyéb ezközzel masszírozni.
2017. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Undoritó
2017. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!