Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok hozzá,30-as,40-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá,30-as,40-es nők?

Figyelt kérdés

Ha egy pasival randiznátok, másodszor, harmadszor is, mert minden klappol, csak épp a szexel akar várni, randiznátok vele tovább?


Hogy miért várna? Mert mondjuk ezt ismeri, hiszen tizenévesen randizott utoljára, majd fiatalon házasodott, és nem is volt feleségén kívül mással.


Meddig várnátok? Mondjuk pár hónap belefér?



2017. febr. 26. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

A harmincasok azért megisznak szex előtt egy kávét.

A negyvenesek még a bemutatkozást is az első szex utánra halasztják.

2017. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy 30-as,de főleg egy 40-es nő,már túl van egy pár dolgon,tudja mi a dörgés..Ha minden más oké,akkor tud várni,sőt ha esze van rájön,hogy ebben az esetben nem csak szexről van szó.Hanem egymás megismerése,egy kis udvarlás,szerintem ez jön le ebből a dologból.Feltéve persze,ha a hölgy nemcsak szexpartnert keres.Mert olyan is lehet.
2017. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2-es.


A dörgést én is ismerem, igaz kívülről, de pont, hogy mindenhol csakis ezt nyomatják, annyira ez az etalon, hogy szinte elvárásként tornyosul mindkét félre.


Holott szerintem pont egy harmincas évei közepén tartó ember már tudja helyén kezelni a szexualitást, és nem a mennyiségre, hanem a minőségre megy.


Emlékeim szerint csodálatos dolog volt várni, hónapokat, hogy megismerjük egymást, s valóban akarjuk a másikat.

2017. febr. 26. 19:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen sűrűn találkoztok,mennyire közel kerültetek egymáshoz,a körülmények.Mert ha mindig "visdzautasítod",elodázod a dolgot,azt is gondolhatja,hogy nem vonzódsz(úgy) hozzá és félreértheti a dolgot.Ha viszont célozgatsz rá,vagy esetleg nyíltan megbeszéled vele ezt,akkor ki fogja várni....
2017. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pár randi azért alap, de mondjuk hónapokig nem várnék. 31N
2017. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Elméleti kérdés ez részemről, kíváncsi vagyok, mi lenne a fogadtatása a "húspiacon" egy magamfajta árúnak.

2017. febr. 26. 19:59
 7/11 anonim ***** válasza:
#3! "A dörgést én is ismerem" és a dürgést????
2017. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyanús lehet, hogyha felkínálja magát egyértelműen és te meg még nem ugrasz rá, akkor valami baj van veled.

Vagy meg is bánthatod ezzel, s az eredmény ugyanaz. Nem lesz több randi.

Ki a fene látja a jövőt, majd akkor eldöntöd, de válás után én azért nem a nagy őt kerestem, hanem levarrtam vagy 10-12 nőt azért másfél év alatt. Azóta már van egy igazi társam és négy éve együtt élünk. Szóval hajrá, csak ne legyél bizonytalan, mert az egy nőnek se kell.

2017. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 RoseTyler ***** válasza:

Pár hónap?! Kb. 5 randit várnék, de max két hetet, többet tuti nem.

Amikor összejöttem a párommal, akkor még csak a húszas éveim közepe felé jártam (ő már 30 felett volt), de már a negyedik randin volt szex.

2017. febr. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, érdekesek.
2017. febr. 27. 06:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!