Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Velem van a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Van egy 2,5 eves gyerekem. A szülés ota a volt parommal( időközben elhagyott) megritkult a szex a kapcsolatunkban főként amiatt hogy én nem kivántam a szexet.

Sajnos tobb mint fél éve külön vagyunk nekem s neki is uj pàrja van. Én azonbab az uj parommal nem higy nem kivánom egyenesrn irtozom a szextől de viszont ha szexelünk is akkor a volt pàronat képzelem el közbe. S rola fantàziálok szexuàlisan.

a szex sem valami jo az uj párommal. Részemről srmmi élvezet s semmi érzelem.



2017. febr. 26. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ékes példája annak, amit mindig mondok; nem illünk össze egyformán mindenkivel. Azok a nyavalyás kis feromonok nagyon megszabják, kit mennyire tudunk szeretni...
2017. febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt ugy érted hogy nem is fog vele menni a szex az uj parommal?
2017. febr. 26. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Az előző pároddal kellett volna törődni és akkor nincs ez az egész.
2017. febr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az újjal nem fog menni... Szenvedhettek még egy jó ideig egymás mellett, de ez a kapcsolat meg fog emészteni benneteket, ha nagyon sokáig erőltetiket.
2017. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell mindent ráhúzni szegény nőre. Az exe is pont úgy tehet róla mint ő. 2n áll a vásár.

Szerintem csak másik pasit kellene keresned aki megmozgatja a fantáziád is (mert hogy azt is kell egy pasinak ;-) )

2017. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha a nő nem akar kefélni, akkor a férfi csinálhat bármit. Tapasztalat.
2017. febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!