Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek/Lányok, mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/Lányok, mit szólnátok egy ilyen meglepetéshez?

Figyelt kérdés

A menyasszonyom szeretném meglepni egy vibrátorral és ezt úgy átadni neki, hogy bekötöm a szemét és mondom, hogy lazuljon el és élvezze a pillanatot, majd a közreműködésemmel akcióba lendül a vibrátor.

Imádjuk egymást, jó a szex, minden rendben, de tudom, hogy munka miatt, az elkövetkező pár hónap húzós lesz és nem lesz túl sok alkalmunk együtt lenni, ezért gondoltam most erre.

Amúgy volt már róla szó, hogy legyen egy segédeszköz, de csak gondolat szintjén. 27/f



2017. márc. 6. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Bocsi, de pasiként írok. Nálunk nem vibrátor, hanem dildo jött szóba, de mi nyiltan beszéltünk már róla, hogy legyen, ahogy műpunci is.


Szerintem simán jó ötlet, annyi, hogy nálunk kifejezetten kikötötte a párom, hogy nem elektromos, hanem egy sima, de élethű játékot szeretne.


Amikor hazavittem, majd kicsattant, várta, hogy játszunk vele. Bár orgazmusa még nem volt tőle, meg furcsa is neki, de azért szereti. Kell még neki idő, de remélem örömet okoz neki.


Szintén 27/F

2017. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell. Nem ölel, nem csókol vissza
2017. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki mást szeret, ezt vele kellene kiválasztani. Van aki dildo párti, van aki vibrátor, van aki extrémebb (gyöngyös, csiklóizgatós, körbe forgós, stb.) vibrátort szeretne.

Szerintem a megkérdezése nélkül ne vásárolj ilyet.

2017. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2: Nem is az a funkciója :-P
2017. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben örülnék neki, ha tudom,hogy egy ideig távol leszel.
2017. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem engem kell majd helyettesítenie és nem is akarom, hogy hozzá menjen feleségül, csak nem tudok majd rá kellő időt fordítani és egy alternatív megoldásnak szerintem ez megfelelő lenne.
2017. márc. 6. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:
állítólag azért okoz függőséget szinte, mert sokkal jobb, mint egy pasi.... biztos ezt akarod? :D
2017. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!