Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, megnéznétek, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megnéznétek, hogyan szopja le magát a barátotok? Vernétek is neki közben? A végén pedig ráélveztetnétek az arcára?

Figyelt kérdés
2017. márc. 12. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Mi ez az állandó önszopkodni akarás, valami új vetegség? Eszembe nem jutna magam leszopni.
2017. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te lány vagy? Ha nem, akkor nem neked szólt a kérdés. Szövegértés 0.
2017. márc. 12. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha erre képes lenne többé nem kéne leszopnom elitézheti utána magának..
2017. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha valakinek van nője miért szopná le magát?
2017. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Én nem tudom leszopni magam, de szeretném kiverni egy lány előtt, nem is kell hogy a barátnőm legyen :) Akár fizetnék is érte, de ilyenre nem találok senkit Debrecenben.
2017. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Bocs hogy fiúként válaszolok, de én rendszeresen (naponta) szopom magam, és eddig minden barátnőmnek megmutattam a produkciót. :) Minden lánynak tetszett, volt akit annyira nem izgatott, de a többségnek nagyon izgató volt, és rendszeresen csináltam előttük, ők kérték. Sokszor be is segítettek kézzel, vagy szájjal is, vagy csak szimplán a fejemet mozgatták, hogy mélyebben tudjam szopni magam.


Volt amikor az arcomra élveztem, de a kedvencük általában az volt, amikor a számba mentem el, és utána csókolóztunk. :) Nekem is ez a kedvencem, mert így végig szophatom magam az utolsó pillanatig, ami sokkal nagyobb orgazmust okoz, mint kézzel befejezve. :)


A mai napig rendszeresen csinálom. :)

2017. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!