Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hüvelyszűkítő műtétet követően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyszűkítő műtétet követően a szexuális élet változott? Jobb vagy rosszabb lett. Kíváncsi lennék női, és férfiválaszokra is. Nem lesz érzéketlen a hüvelyem? A szexet élvezni tudom ugyanúgy?

Figyelt kérdés
A férfiaktól azt kérdezném, hogy érezhető a változás?
2017. márc. 14. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szülés miatt akarod vagy csak úgy? mennyire látványos hogy tágabb? egyébként én személy szerint annyira nem is szeretem ha szűk...
2017. márc. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.Az előző (és egyben első) páromnak nagyon nagy pénisze volt.2 éve szakítottunk de még mindig nem tudom élvezni a szexet egy átlagos méretű sráccal sem.Az intim torna sem segített,4 hónapig csináltam.
2017. márc. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajalom utolsó , annyira megértelek / 40 éves nö
2017. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második s harmadik válaszolók! Mekkora lenne ami már kielégítene titeket? Mekkora az ami mostanság "jut"? Ilyen pasival mennyi ideig s miért vagytok együtt?
2017. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat a nagy az jò, pedig nekem szuk de megis a nagy jobb elmeny . Miert vagyunk egyutt ? Hat , megismerkedik az ember aztan ideig óraig elvan az átlag alattival , lehet h kedves vagy mas téren megéri
2017. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyerekek után tágul annyira, hogy a szeretkezést nem érzem. A férjemnek sem nyújt örömöt. Sajnos nagyon tágulok. A Férjem /5centi, és nem érzek belőle semmit.
2017. márc. 14. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb lett. En is érzem, és a párom is a különbséget. Jelentősen. 40N
2017. márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!