Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy idegen emberrel megkívántátok egymást és szexeltek, utána ment mindenki a dolgára és nem kerestétek egymást?

Figyelt kérdés

Elmesélnétek? :-)

25 n


2017. márc. 14. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
igen, múltkor diszkóban táncoltam egy idegen helyes pasival és utána dugtunk a mosdóba és buli után elköszöntünk és nem hallottunk egymás felől :) 19/N
2017. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
És ez miért jó?
2017. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Többször is. Pl. megismerkedtem egy lánnyal itt a gyk-n, akivel azután találkoztunk egy szállodában. Csak egyszeri alkalom volt.

Most is van egyébként egy jelölt. Ezt a kérdést írta ki épp:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2017. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Volt egy elég durva. Inkább nem írom le.
2017. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Nyaranta a Balatonnál dolgozom vízimentőként (a VMSZ nevű szervezetnél) és ilyen velem egy nyáron úgy 2-3 alkalommal simán előfordul.


Konkrétan egy olyan alkalom is volt az életemben, amikor egymás keresztnevét sem tudtuk!


23/F


2:

Miért jó? Mert csak. Neked miért nem jó? Tudod nem vagyunk egyformák, főleg ezt kéne megérteni. Én sem tudom hogy neked ez miért nem egy jó dolog, de megértem és elfogadom hogy különbözőek vagyunk.

2017. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi,jöhetnek még kommentek :-)
2017. márc. 14. 19:59
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
párszor találkoztunk előtte már, de szinte idegenként. életem legjobbja volt.
2017. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!