Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatom van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatom van egy férfival. Amikor randizunk legtöbbször én kezdeményezem a szexet. Szerintetek ez normális illetve megszokott dolog?

Figyelt kérdés
Amikor találkozunk akkor egyértelmű hogy szex is lesz. Előtte mindig beszélgetünk/iszogatunk 1-2 órát, és utána legtöbbször én szoktam rámászni. Lehet hogy erre vár? vagy örül neki? vagy miért nem ő szokta kezdeményezni a szexet?
2017. márc. 20. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
nem megszokott, de teljesen normális :-)
2017. márc. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ukko ***** válasza:

Nem normalis

Neha var meg mig o kezdemenyezz ne mindig csak te

2017. márc. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg te jobban odavagy erte mint ő erted, de mint könnyű szex, nem hagy ki teged. Egyelőre
2017. márc. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen
2017. márc. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem a barátod tök kiakad
2017. márc. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális. Ha csak jártok, akkor főleg nem. Egy sokéves párkapcsolatnál elkényelmesedhet az ember, és ha jön jön, ha nem nem … de ebben az esetben én például nem tudnám nőnek érezni magam mellette, mert azt érezném, hogy csak én kívánom, vagy hogy úgymond nincs "megőrülve" értem. 15 év után is elvárom, hogy ne mindig én, vagy ő kezdeményezzen, mert ebben semmi változatos nincs és megalázó is. Nade a kérdés 2017-es, lehet már nem vagytok együtt ...
2019. dec. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na tart még?
2019. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!