Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mit csinálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit csinálnátok, ha lenne kizárólag szexre épülő kapcsolatotok, de mégis utólag tudnátok meg, hogy az illető házas?

Figyelt kérdés
Mondjuk már az elején nem komoly kapcsolatként indul, de mégis később derülne ki, hogy a pasi házas. Akkor már mindegy lenne, vagy mit lépnétek? 27/F

2017. márc. 27. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Rosszul esne,hogy hazudott,valoszinuleg duhos is lennek,bar nem annyira,mintha hitegetett volna komoly kapcsolattal.

Van viszonyom hazas ferfivel,de o az elejetol nyilt lapokkal jatszik, tudjuk a szabalyokat.

2017. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1: Köszi a választ. Igen, nyilván gyanús is lenne amúgy, hogy miért nem jó a hétvége, stb. Miért kell hazamenni mondjuk. Nem lehet együtt aludni.
2017. márc. 27. 12:57
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem volt olyan kapcsolatom, ahol 2-3 hónapig nem ismerkedtem volna. Fura lehet, mert már 38 éves vagyok. De ezalatt az idő alatt kiderül, hogy házas-e az illető, avagy nem. Pl.nem lehet hívni bármikor, meg egyebek. Ebből kiderül, ha nem is mondja.
2017. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Kapcsolatban élő férfi nekem tabu, így ha átvert volna azzal, hogy letagadta, hogy házas, felkeresném a feleségét, és bocsánatot kérnék tőle.
2017. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Befejezném mivel nem volt velem Őszinte. 23 L
2017. márc. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még így, de azt hiszem, megszakítanám vele a kapcsolatot. Nem azért, mert házas, hanem azért, mert egy ilyen fontos kérdésben becsapott, és nem hagyta meg nekem a döntés jogát, hogy ezekkel a feltételekkel belemenjek-e a kapcsolatba, vagy sem.
2017. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. márc. 27. 15:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Kizárólag sex kapcsolat,itt a hangsúly, akkor nem mindegy neked,hogy házas vagy nem.
2017. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hogy erted hogy utólag?

Korabban kerdezted es letagadta?

2017. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9: Igen, vagy nem is említette, hogy felesége van.
2017. márc. 27. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!