Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, akiknek a vekony lanyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, akiknek a vekony lanyok jonnek be, linkelnetek kepet?

Figyelt kérdés

Erdekelne, hogy ki mire gondol, amikor azt mondja, hogy neki a vekony lanyok tetszenek. Meg igazabol keresnek kepet, ami hasonlit az alakomra, csak nem igazan tudom, mit irjak be, hogy keressem. Persze, amikor nem keresem, akkor jonnek szembe a kepek allandoan :D

A legjobb lenne olyan, ahol tobb szemszogbol is latszodik, de barmilyen jo, csak latszodjon az alak. Elore is koszi


2017. ápr. 2. 17:02
1 2
 1/19 Ramone ***** válasza:
74%
Mutasd magad
2017. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%

Jó persze ezek elég kisarkított nagyon tökéletes, de ha eltér tőlük sem nagy baj viszont nekem az ilyesmi alakok :


[link]


[link]



[link]


[link]


[link]

2017. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

[link]


:D

2017. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Sajat kepet nem szeretnek kitenni

Koszi, csinos lanyok szerintem is igy noi szemmel is. Ugyanolyan ugyse leszlesz egyik se, mint en, (gondolom), mert szerencsere nincs ket egyforma ember. Mondjuk nekem nincs problemam.magammal, eleg jo adottsagokkal vagyok megaldva. Csak a multkor kicsit majdnem lehidaltam, amikor egy vekony srac, aki kozel olyan magas, mint en, kiderult, hogy 70 kilo en meg vagyok 43... akkor egy kicsit elgondolkodtam, hogy bakker, en nem latom magam ilyen sovanynak, milyen szarul nezhetek ki?!

A mellem 70/C, ez talan nagyobb, mint amiket te linkeltel. Mar nem bizok a szememben :D

2017. ápr. 2. 17:14
 5/19 A kérdező kommentje:

Uhh, 3-as

Jo vekony ez a csaj tenyleg! Talan nekem is ilyen "vastag" a karom. A combomra most hiztam egy kicsit, szerintem az valamivel vastagabb

2017. ápr. 2. 17:15
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem szép :D
2017. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Nincsen semmi gond azzal, ha vékony az ember :)
2017. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Csak sokat "bantanak" miatta es nagyon rosszul szokott esni

Anyukam mindig mondja, hogy csak feltekenyek, mert ok tulsulyosak es allandoan fogyoznak, de nem tudnak lefogyni (baratnoi viszony van koztunk)

De annyit mondjak, hogy neha mar teljesen lerombolja az onbizalmam

Pedig en is tudom, hogy ugy magamhoz kepest jo alakom van, csak megis...

2017. ápr. 2. 17:20
 9/19 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy izlések és pofonok. Van akinek ez van akinek az tetszik. A dagikat azzal basztatják, hogy fogyjanak a vékonyakat, hogy hízzanak. Örülj, hogy jó az alakod és kész :D
2017. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!