Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erotikus álom? A többi lent.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erotikus álom? A többi lent.

Figyelt kérdés
Egy ismerős csajjal álmodtam ma reggel. Azt álmodtam, hogy az edzőteremben edzünk. Edzés közben észre vettem, hogy fehér melltartó van rajta, és az egyik cicije picit ki van belőle csúszva. A mellbimbó udvara picit látszott. Ez annyira erotikus volt számomra, hogy nagyon megkívántam. Felizgulva ébredtem ,és még most is izgatott vagyok. annyira kívánom, hogy szinte fáj. El fog ez múlni? Mit tegyek?
2017. ápr. 3. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Öltözz fel, és elmúlik.
2017. ápr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg el kell mondani hogy ilyen álmok után mit kell tenni? :-)
2017. ápr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom mit kellene most tennem, de hátha van valami más megoldás.
2017. ápr. 3. 08:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Verd ki, csapd agyon egy téglával, vagy kérd meg hogy verje ki, vaj szopjon le, vagy dugd meg , had ne soroljam :D
2017. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nagyon egy lightos álom volt az tuti, de ha ennyire kívánod az illetőt miért nem teszel érte valamit is, mert ha csak álmodsz róla akkor abból nem lesz semmi. Jó van az a megoldás hogy kivered, de hát egy jó kefélést nem helyettesiti. Viszont ha ennyire kivánod akkor egy kiverés ideig oráig csillapithatja, de akkor is epekedni fogsz érte, míg meg nem kapod addig tuti az hogy utána is az egy másik kérdés vagy míg nem találsz egy hasonló csajszit aki megfog.
2017. ápr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Verd ki
2017. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg " becserkészni" a csajt...ha nem megy, vagy nem mered, akkor marad az ábrándozás és a majomcsapda ( makiverem).
2017. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meséld el neki az álmodst!!😀
2017. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!