Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kérdezzek rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
Harmincas pasi vagyok, volt régen egy alkalmi partnerem. Összejárogattunk, jól működött közöttünk a szex, de ő többet akart. Eleve azért ment bele az alkalmi kapcsolatba, hogy hátha egymásba szeretünk, de szerintem nem voltunk annyira egymáshoz valók, ő tűz én víz. Aztán megunta a várakozást, és keresett egy másik pasit, akivel össze is költöztek, gyereket is vállaltak. Sokáig együtt voltak, aztán most látom, h megint egyedülálló. Mivel én is az vagyok, eszembe jutott, milyen jó lenne újra feleleveníteni és átélni a forró éjszakákat. Csak félek tőle, hogy felháborodna, és elküldene az anyámba. :D

2017. ápr. 12. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A halnak a szálkáját is meg lehet enni, miután a húsát elfogyasztottuk, csak kérdés, hogy érdemes-e.
2017. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj rá, hogy mi újság vele, hogy van, lenne kedve egy kis mókához. Valószínűleg le fogja vágni, hogy csak a szexet akarsz, aztán majd eldönti, hogy mit kezdjen veled.
2017. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megsértődik és akkor továbbra sem találkoztok többé, mint az elmúlt 5 évben?
2017. ápr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy veszítenék azzal, ha elküld a francba, csakhát olyan kellemetlen. Mindegy, már írtam neki, és felelevenítettem az emlékeket.
2017. ápr. 13. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!