Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok, ha a párotok avval állna elő, hogy kiszeretné próbálni a hármasban való szexuális együttlétet, mégpedig plusz egy másik fiú beszállóval? 2-F 1-L felállás.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
én minden 3ast visszautasítanék 99%ban, de én inkább a 2lány 1 fiú felállásra tudnék abban a maradék 1%ban igent mondani, aki full heteró, és akkor hozzá se kell érnem
2017. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak orális és vaginális szex a másik pasin Óvszer. Akkor oké ;)
2017. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%
Soha. Azt is meggondolnám, hogy van e dolgom a lánnyal a továbbiakban. A két lány, 1 fiú felállás se tetszik. Nem mondom, hogy szexuális nem izgat a gondolat, mert nagyon is izgat, de a bizalmi kötelék sokkal fontosabb számomra, mint a szexuális kielégülés. A hármas szex teljesen lerombolná a kettőnk közötti kapocst.
2017. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Benne lennpk.
2017. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lányok válaszát várom.
2017. ápr. 23. 21:12
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Itt mindenki lány, ha kiírod, hogy lányok válaszát várod!

:D

2017. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Meghalnék, ha a párom végig bírná nézni, ahogy más pasi k**rogat. Ott lenne vége a kapcsolatnak, amikor ez a gondolat felmerül benne.
2017. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Volt benne részem. Csak a párommal szexeltem, a beszálló pasival nem, de orál volt mindenkitől mindenkinek.
2017. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kinley_Queen ***** válasza:
8%
Ha a párod ilyennel áll elő az nem a párod. A barátnőd nem szeret téged. Szval dönthetsz hogy ennek ellenére vele maradsz és figyelmen kívül hagyod ezt, vagy lelépsz és esélyt adsz magadnak egy igazi kapcsolatra.
2017. ápr. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

pasi vagyok s azt válaszolom, hogy párok inkább hanyagolják a hármas szexet.


Ezt inkább akkor kell megélni, amikor egyik harmad sem "harmadik", hanem mindenki egyenlő.

2017. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!