Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a tumblis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a tumblis lányokról/fiúkról?

Figyelt kérdés

Inkább az adott stílus iránti véleményetek érdekel:)

Amugy az olyan trollkodo valaszokat lesz*rom ahol mindenfele depresszios izekrol hadobalnak ossze vissza mert aki errol dumal az egyaltalan nem tudja akkor hogy mi a tumblr xddd


Amugy csaj vagyok :D



2017. ápr. 23. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Én beszélgettem egy lánnyal majdnem 2 évig, akinek van egy tumblija, ahova elég sokat posztolt, most már nem annyit, de még mindig használja. Minden nap nézem, pedig már fél éve nem beszélünk, de kíváncsi vagyok rá, hogy mi van vele valamiért. Tőle hallottam először tumbliról. Elég depresszív lány, sokszor posztol sötét dolgokat. Sajnáltam is, de átvert, és végül ő dobott el engem, amiért nagyon szomorú voltam. De hogy most miért mondtam én ezt el, azt nem tudom. :D
2017. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit kell tudni erről a tumblr-ről? A múltkor néztem, de nekem nagyon össze-vissza van, ráadásul minden angolul :-( Milyen jellegű oldal?
2017. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamennyire hasonlít a twitterhez.
2017. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt sem ismerem :-DDD

És találni rajta valamit magyarul is?

2017. ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tumblr, a femináci retardáltak búvóhelye...
2017. ápr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem tudok velük nagyon mit kezdeni. majd elmúlik. annó mi nem tumblisok voltunk, hanem emosok, rockerek, metalosok, voltak még a diszkósok stb... majd ez is lecsitul, jön vmi más hype. :D már kinőttem az effélékből sajnos, pedig biztos buli lehet.
2017. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
amúgy igen a "feminácik" táborát erősítem én is, és van vagy volt nem tudom nekem is tumblim. az utcsó voltam. :D :D :D feminism 4 life!
2017. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tumblis lanyok tobbsege rettento perverz (tapasztalat)
2017. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!