Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti a mindennapokban ezeket a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a mindennapokban ezeket a dolgokat hogy hívjátok? "Vagina, pénisz, szex". Milyen szavakat használtok rájuk beszédkor és fejben?

Figyelt kérdés

Én például:


vagina: punci, puni, ritkábban pina


pénisz: farok, fa sz, ritkábban pö cs


szex: szex, szeretkezés, dugás (magamban, nem kimondva ritkábban kefélés, kúrás, töcskölés)


És te?


2017. ápr. 24. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
punci fa sz szex
2017. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Punci. Farok.
2017. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Simán szex vagy dugás
2017. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ennyi? És ha egy barátoddal beszélsz, akkor egymás után ötször kimondod két mondatban hogy punci, ha arról van szó?


Azért kérdezem, mert az élet más területein, más szavaknál is van, hogy próbálunk szinonímákat alkalmazni, hogy ne forduljon elő ugyanaz a szó nagyon sokszor egymás után, ha nem muszáj. Remélem így már értitek.


"Nagyon szép puncija volt. Olyan babapunci és utána nyaltam nagyon sokáig a punciját, na meg ujjaztam a puncit. Aztán kegyetlenül megdugtam a puncit."

???

2017. ápr. 24. 16:59
 5/15 anonim ***** válasza:

Mire nem jók az arra utaló szavak.. "azt, amit, ezt, az, ez"

:D nem muszáj mindenben kimondani a punci szót :D magyar nyelv kérlek...tanuld meg használni.

2017. ápr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nincs szóismétlés. Tudja miről beszélek nem kell mondani neki hogy punci
2017. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Vagina: pina - számomra ez a női nemi szerv legszebb megnevezése. Mocskos és kéjes. Ezen kívül nuncus, puncus, punus, puncuska - viccesen, túlbecézve, néha így szólítom a macskáim is


Pénisz: fa sz - a pina férfi megfelelője. Néha pö cs, viccelődve kukus, kuki, péló


Szex: lefeküdni, ba szás, szeretkezés, dugás, kúrás

2017. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


5-6:

Oké, tudom hogy kötekedésnek hatott, de nem ez volt a célom. Csak ti tényleg élőszóban és fejben is kizárólag egyetlen szót használtok mindig ezekre? Nem mondjátok néha hogy fa sz, néha hogy farok? Néha hogy puni, néha vagy punci? Néha hogy szex, néha hogy szeretkezés? Értitek mire gondolok. Mindig csakis egy szót használtok?

2017. ápr. 24. 17:14
 9/15 anonim ***** válasza:
A te példamondatodban én eleve max 2x említettem volna, de inkább egyszer. Az elején említed, hogy miről van szó, minek félmondatonként ismételni?
2017. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Punci/pina

Farok

Szex, szeretkezés.

2017. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!