Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Csak az én barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csak az én barátnőm ilyen, vagy ez általános és esetleg lehet-e ezen változtatni? 19/f

Figyelt kérdés
Mindketten 19 évesek vagyunk és még szüzek, szép lassan haladunk, ami nem jelent számomra problémát. Mindazonáltal néha azt érzem, hogy Őt csak egyszerűen nem érdekli annyira ez a szexualitás téma. Ha megvan neki, akkor teljesen mindenféle közeledést csípőből (haha, nem szó szerint) elutasít, de úgy egyébként se mondhatnám, hogy sokszor lenne beindulva. Néha-néha részegen, egyébként pedig havonta max. egyszer érzem rajta azt, hogy szeretne valamit. Néha hét közben amikor szóban/írásban próbálok enyhe utalásokat tenni (nem tolakodóan természetesen), akkor is falba ütközöm 90%ban. Csak simán ilyen típus? Persze, meg tudom oldani magamnak és lehet, hogy én akarok túl sokszor ilyesfajta együttlétet. Nem is akarok siettetni semmit, csak néha kicsit frusztrálóan hat, előjön az is, hogy "biztos miattam blabla". De bármilyen tippet, tanácsot szívesen fogadnék. :)
2017. ápr. 24. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Miért nem üls zle vele ezt megbezsélni és kérdezed őt?

Simán lehet máskülönben, hogy még éretlen az egészhez és/vagy nem kíván téged.

2017. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Különbözőek vagyunk. Én pl naponta 2-3x is szexelnék ha lehetne.
2017. ápr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez betudható a tapasztalatlanságnak. Ha majd sikerül megdugnod, meg fog változni a hozzáállása.
2017. ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én eddig akárhány lánnyal voltam, bármelyik bármikor kapható volt szexre. Egyszerűen mert belém voltak habarodva és ügyes is vagyok, nagyon fel tudtam őket izgatni. Biztosan szeret téged?
2017. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány hónapja vagytok együtt, ez attol is függ. Illetve inkább a petfingre pribald meg rávezetni, az mind a kettőtök gátlásait levontja majd. En sem engedtem eleinte semmit szinte a barátomnak, mert szűz voltam es tapasztalatlan. Azan ahogy végül lefeküdtünk, es idővel belejöttem, mar azt sem tudom mitől tartottam. :) Adj neki időt, de azért egy kicsit állj a sarkadra
2017. ápr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Meg nincs ra felkeszulve nyugi :)
2017. ápr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!