Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen? Mit kezdjek ezzel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki ha kettesben vagyunk folyton a peniszemet markolja és a p*najához teszi a kezem meg ilyesmik. De nem akar tőlem semmit . Sőt közösségben le is tagad hogy ismer. Ezzel mit kezdjek ?

2017. ápr. 25. 17:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Dugd meg jól, mikor kettesben vagytok és tagadd le mások előtt.
2017. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hű de bonyolult, szeeintem jól tedd magadévá aztán hagyjad hadd menjen amerre szeretne. (Általában nem mondék ilyen tanácsot, mert messze áll tőlem az ilyen, de hát most cáfoljatok meg kedves későbbi kommentelők, de az ilyen mire való?) Vagy ne csinálj vele semmit és felejtsd el (ha nem egy utcában laktok, egy suliba/munkahelyre jártok).
2017. ápr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát nem akarom mmerontani mert még csak fiatal 15 éves jó én sem vagyok csak 17 de akkor is
2017. ápr. 25. 17:14
 4/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk közöld vele, hogy te ilyennel nem játszadozol, ha nem akar semmi komolyabbat, akkor ne szórakozzon veled.


Hidd el, a csajok nagyon felhúzzák magukat az elutasításra... akár még tovább is mehetsz így nála :D.

2017. ápr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az a baj egy suliba járunk. Ráadásul én szerelmes is vagyok belé vagyis valami olyasmi....
2017. ápr. 25. 17:16
 6/23 anonim ***** válasza:
Vagy csapj a kezére vagy markold meg a hajnal fogva told a farkad a szájába jó mélyen aztán vedd le a gatyát told le a bugyit és hágd meg a szűz ribikét.. Majd abba hadja. Ha panaszkodik Tagad le. Nem ismered ;)
2017. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

mond meg neki, hogy nem érhet a farkadhoz, de mi lenne, ha elmennétek együtt moziba pl.

ha tetszik tegyél érte, csak szabj határokat, hogy ne legyen egy kis ribi

2017. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. már így is egy kis ribi 15 éves azt farkat fogdods. Több f...azt fog Ez is mind fakanalat.

Előbb tanul meg b...szni mint Főzni..

2017. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hey 8-as nem ribi szoval ne irj ilyeneket már régóta jóban vagyunk és ez így alakul nem kell leírni...
2017. ápr. 25. 17:36
 10/23 anonim ***** válasza:

igaz, igaz, ezért nem árt neki egy kis fegyelem, tanítás, és szigor, hogy a későbbiekben ne qúrogasson félre

ha te kedves kérdező srác szereted, szerezd meg, és tanítsd tiszteletre, hogy nem legyen többé ribi

2017. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!