Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex az exszel? Ki hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exszel? Ki hogyan látja, ki kit gondol erről? Valakivel már volt ilyen?

Figyelt kérdés
Szex, ex, heteroszexuális, hetero, kapcsolat, szex kapcsolat

2017. ápr. 29. 08:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ milyen maradt a kapcsolatotok. Nekem van olyan exem akivel utána még szexeltünk. Szerintem semmi sincs benne
2017. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Nálam ez kizárt dolog.Ha vége akkor vége,milyen lenne már az ha utána még ágyba bújnék vele?20/L
2017. ápr. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%

Nekem mar volt ilyen

Szakitottunk de a szex mindigis remek volt es mar mas nemis mukodott koztunk csak a szex.

Neki volt utanam egybol egy bnoje de nem szerette es meg kis szuz volt nem hagyott semmit ugyhogy osszjartunk amig nekem nem lett kapcsolatom :)

2017. ápr. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igazából én vagyok itt a szenvedő alany ha mondhatom így🙂 Már minden oké, ismerkedek stb. De a kémiai jó közöttünk. Egy próbát megér szerintem, mindenki a saját hibájából tanul! 🙂🙂 Még írjatok!!
2017. ápr. 29. 08:57
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha jó volt az ex az ágyban és jelenleg nincs senkim és csak arról van szó, hogy kielégítsük egymás vágyait, békésen váltunk el, akkor miért ne? Élvezzük az életet...


De. ha már van új kapcsolatom, akkor kizárt.

2017. ápr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer volt ilyen. Vège lett az 5 èves kapcsolatomnak,nem bírtuk már egymást elviselni,de a szex nagyon jó volt. Megbeszéltük,hogy összejárunk szexelni,de csak szex ! Részemről működött volna,de sajnos neki a kis agyával nem értette meg,hogy nem akarok vele kibékülni. Pár alkalom után folyamatosan hívogatott,meg jött hozzám,ha kellett,ha nem,és ha már valaki a fb-on likeolta egy képemet már féltékenykedett. Holott együtt sem voltunk.
2017. ápr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
4 éves kapcsolat után még hónapoking összejártunk. Akkor jobb volt a szex mint amíg együtt voltunk. De rájöttem, hogy így nem tudok tovább lépni, ezért befejeztem ezt dolgot vele.
2017. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hú értem! Köszi mindenkinek, ment a zöld pacsi. Még várok válaszokat! :)
2017. ápr. 29. 10:19
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
En is osszejartam az exemmel szexelni, ismertuk mar egymast egyikunknek se volt senkije igy összejartunk :)
2017. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
3szor megtörtént , egyiknél maradt csak a szex . Másiknál szerető voltam és többször voltunk együtt rendszertelenül . Utoljára kis szünetekkel találkozgattunk , az volt a legjobb mert előfordult hogy alkalmanként 4-5 menet is volt ami a fél napot kitöltötte .
2017. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!