Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm előtt elmenjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm előtt elmenjek prostihoz tapasztalatszerzés céljából?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a barátnőm 19. Neki több kapcsolata volt már én (szégyen nem szégyen) pettingnél tovább sosem jutottam még senkivel. Már 3. hónapja együtt vagyunk és lassan megérik a dolog. Viszont neki relative elég nagyok az elvárásai és nem szeretnék neki csalódást okozni.

Nem megcsalni akarom, nem is szeretkezésként tekintenék rá, hanem tanulásként.


2017. ápr. 30. 09:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
ne tedd
2017. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Ne menjél el, majd a barátnőd segít, ha annyira se képes a saját kielégülése érdekében, akkor senki nem tehet semmit, ő tudja neki mi a jó, nem egy idegen prosti.
2017. ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

ne csinálj hülyeséget!

tudja, hogy szűz vagy?


24F

2017. ápr. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól indul a kapcsolat xd
2017. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem tudja. Mármint nem hazudtam neki, szimplán annyira magabiztosan viselkedtem amikor előjött a téma, hogy szerintem eszébe sem jutott.


Ha úgy mennék oda egy prostihoz hogy ugyanezt elmondanám neki, és azt is, hogy én hozzá egy tanórára jöttem, nem pedig dugni szerintetek tolerálható ?


Tudom, hogy gáz meg minden, de nem szeretnék csalódást okozni senkinek ha esetleg többet vár el tőlem.

2017. ápr. 30. 09:32
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

és abba nem gondoltál bele, hogy ezzel okozol neki csalódást és nem a tapasztalatlansággal?


24F

2017. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
ha beindulsz rá, akkor semmi gond nem lesz a tapasztalatlansággal, sőt észre se fogja venni. minden ezen múlik, hidd el. ha meg nem tudja kihozni belőled az ösztönös férfiállatot, akkor mindegy. persze, lehet tanulni ezt-azt, de alapvetően a szex nem egy megtanulandó cselekedet ...
2017. ápr. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Jó csak mindenhol azt hallja meg olvassa az ember, hogy az első alkalom az bénázás mindig :D én meg szimplán nem szeretném hogy neki egy rossz élmény legyen.
2017. ápr. 30. 09:44
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Egy prostival való egyszeri dugás után szerinted változna valami?
2017. ápr. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon szeretheted, ha lazán megdugnál mást is...
2017. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!