Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma este elvileg együtt leszünk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este elvileg együtt leszünk a párommal, de nagyon félek töle, mert sok negativ élmény, görcs, elvárás. Fájdalom kapcsolodik ehhez a területhez. Hogyan tudnánk jobban szeretni egymást?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt így gondolod, akkor még nem állsz készen erre. Nem szégyen nemet mondani.
2017. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor szeretkezz ha készen állsz rá, ne elvárásból tedd!!

A megfogalmazásod alapján TE még nagyon nem állsz készen erre .

Olvasd vissza a kérdésed .

És válaszold meg magadnak ilyet ír az a nő aki szeretkezne vágyja a testiséget az élvezetet ?

2017. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalatom, hogy amikor hosszan részletes személyes beszámolót írok azt kb le se sz.rják, ezért most csak röviden összefoglalom.

Velem volt ilyen, 15 hónapig, 2. hónaptól már indult volna, ugyanígy voltam vele mint te, mind a végéig nem jött össze, csak még több és több görcs, elvárás, negatív tapasztalat lett belőle. Minél hamarabb kellett volna abba hagyni, nem pedig fölöslegesen majdnem tönkremenni benne. Aztán később, mással, érdekes módon nem volt ilyen gond, mert nem volt semmilyen "elvárás, görcs" és az együttlét olyan volt, ahogyan azt el is képzeltem. Ez azért van, mert valakinek ez a defektje, hogy ilyen önző közületek. Bocsi, de aki érzelmileg megüt egy szintet, az nem stresszeli a másikat a teljesítményért, nem erőszakos, nem követelőzik, nem zsarol érzelmileg, nem manipulál érzelmileg, hanem fontos hogy a másiknak is jó legyen. Szerintem valami ott se stimmel valakivel

2017. máj. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na lefeküdtetek, vagy volt snnyi eszed, hogy nem mentél bele?
2017. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vicces hogy mindenki egyből feltételezi hogy lány az illető. A lányok is tudnak diktatorikusak lenni, főleg amelyik arra használja a fiút hogy minél hamarabb elveszítse, közbe nem szereti... gondolom azért nem tudott eddig se összejönni mert nem állt fel, ami nem csoda ha ennyire rágörcsöl. A lány ilyenkor sokkal könnyebb helyzetben van... #3-mas voltam.
2017. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm, az együttgondolkodást. Férfi vagyok, és nincs merevedési problémám. Sok éve élünk eggyütt, gyermekeink is vannak. A párom leányként többször élt át megeröszakolást és abuzust. Innen indulunk. Amikor megismerkedtünk, ezt tulkompenzálni akarta, és benne volt mindenben. Amiota összeházasodtunk, azota viszont bezárt és merevgörcs ettöl a témától. Én viszont a szexualitásban élem meg a szeretetet alapvetöen. Elég jol tudok terheket hordozni, türelmes lenni, de ha itt visszaztasitást élek meg, az nagyon keményen kiüt. Kemény párositás. Szeretem a párom. Igen, köszönöm 3masnak, amiket leirt, bennem és a páromban is meg vannak ezek a minöségek. Dolgozunk ezen, igyekszünk tullépni, de nagyon erösek az automatizmusok. Tegnap sem voltunk együtt. Kedvesnek igyekszem kedves lenni, segitek mindenben, amiben tudok, de nem csattanok ki az örömtöl. Az uborka arcomat meg tudom, hogy nem könnyü elviselni. Hát igy játszmázunk, probálkozunk, törekszünk élünk. És igazatok volt 1es, 2es, nem volt érett a helyzet. Tökéletesen leirtátok a párom érzéseit, részben az enyémeket. Nem is eröltettem, ö se pedig megbeszéltük reggel, hogy probálkozunk este. Csak amikor este megérkeztem, láttam, hogy tiszta stressz, feszült, akkor segitettem a gyerekeket lefektetni, aztán a kissebbik kiszökött hozzánk, közénk, aztán hagytam, és bealudtunk. Hát ez a tegnap este története... mégegyszer köszönöm, a kisérést.
2017. máj. 1. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Erre szerintem senki nem gondolt, így máshonnan közelítettük meg. Szerintem fontos szempont, elgondolkodtató, hogy nem is közvetlenül előtte, hanem már jóval hamarabb kijön a stressz. A gondolat terén. Én ilyen téren úgy értem el előrelépést, hogy egy idő után rábíztam, hogy ő jelezze. Mert ilyen felállásban annyit igazán tehet, hogy kezdeményez amikor felkészült rá. Nem várhatja el, hogy folyamatosan utazzak rá és felsüljek mert majd újra visszautasít.. ez csak kivérezteti a lelkesedést meg kivégzi az önbecsülést. És rá is ráfér, hogy szembe tudjon nézni a félelemmel, nem kell erősíteni benne ezt hogy "zaklatják". Ha ennek tudatában se kapcsol soha, amögött valószínű nem csak a félelem van...
2017. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!