Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki az idősebb férfiakhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki az idősebb férfiakhoz vonzódik, annak mindenképp apakomplexusa van?

Figyelt kérdés
Mivan ,ha ő nem jön ki jól a saját korosztályával,és ezért vonzódik az idősebb férfiakhoz.
2017. máj. 7. 12:28
 1/7 Ramone ***** válasza:
70%

A sikertelenség is lehet válasz... Nem biztos hogy apakomplexus csupán a saját korosztályába nem tud valamiért beilleszkedni

Vagy lehet hogy pénzt akar és egy idősebb embernek már van munkája esetleg az apakomplexus inkább lelki mint szexuális jellegű vonzódás szerintem

2017. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem, dehogy is. Vannak, akiknek egyszerűen ez jön be, s semmi apásat nem látnak benne. Mind a kettő miatt szívesen vagyok ilyen lánnyal :)


F/40/Budapest

2017. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 ne irosgass privit ,igszából arra se voltam kiváncsi ,hogy honnan írsz...
2017. máj. 7. 12:35
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván ha 5-10 évvel idősebb jön be neki akkor nem. De ha már 20 évvel idősebbek akkor valószínűleg az van neki. 27/F
2017. máj. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

sírok : )


38f

2017. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Sírnak a vén fszok, hogy nem kellenek a fiatal kérdezőnek... :'D Hisztis picsk vagytok.
2017. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem fiatal csajom van. Nincs komplexusa. De ahogy elnézem a fiatalabb kollégáimat... 50-60 kilós szégyen mind, 0 aggyal!
2017. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!