Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolat prostival?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat prostival?

Figyelt kérdés

Többször voltam a lánynál és sokat beszélgettünk lakáson dolgozik teljesen normális elmélet bír. Most szombaton felhívott hogy igyunk egy kávét valahol,ami azt hittem ilyen beszélgetős dolog lesz két barát közt,de nem randi volt.

Ha ti lennétek a családom/barátaim hogy viszonyulnátok a munkájához? (Engem nem zavar). Ma délután is kávézunk nem tudom hogy rákérdezzek arra,ezek után is folytatja a munkát majd.


2017. máj. 15. 07:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Az a fontos, hogy téged nem zavar. Amúgy meg nem kell mindenki orrára kötni, hogy az. De én tuti nem járnék olyan nővel, akiben naponta 3-4 férfi jár.. De te tudod.
2017. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Pont ezaz gumival csinál mindent,semmi natúr dolog nincs ,gondol a későbbiekre,csók se volt a randiig
2017. máj. 15. 08:07
 3/24 Problem? ***** válasza:
100%
Ezzel addig nincs gond amíg a haverjaid véletlenül szemben nem találják magukat a hirdetéssel és azzal fognak cinkelni hogy megdugtak a nődet.
2017. máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Miért ne...
2017. máj. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szarni rá, ki mit gondol. Én szerintem az elég beszédes, ha egy prosti, aki naponta 80-120 ezret keres azzal, hogy megdughatják, más polcra teszi az egyik kuncsaftját, és vonzalomból/szerelemből adja oda neki a testét. Magyarán, ha már nem pénzért akar vele dugni, hanem ingyen, önszántából. Ez azt jelenti, hogy tudsz valamit. Férfiként is, szeretőként is, emberként is. Azt ugyanis nem árt nem elfelejteni, hogy pont egy fizetős lányt az egyik legnehezebb meghódítani, hisz egész nap férfiakkal van, és nem nagyon képesek összekeverni az érzelmeket a melóval.


Ráadásul nyilván való, hogy az is kiderült már, hogy szexben összepasszoltok. Volt orgazmusa veled?

2017. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Mi 2 éve vagyunk együtt én azóta nem csinálom
2017. máj. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
El tudnád viselni, hogy neki az a munkája, hogy más dugja, miközben te dolgozol? Ezt most halál komolyan kérdezem. Mert ha azt mondja, hogy többé nem csinálja, akkor valamilyen szinten megértem (nekem így sem kellene), na de így?
2017. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
Ha téged nem zavar, akkor hajrá. Azért az a későbbi moráljáról is sokat előjelez, hogy a rendes munka helyett a prostiskodást vállalta (de persze, persze tudom, az is boooorzasztó nehéz....)
2017. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
K***ából lesz a legjobb feleség.
2017. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ha mibdenben megértitek egymást, és el tudod fogadni, miért ne? Ha hirdeti is magát és valaki felismeri, mondhatod, hogy csak lelopták egy képét, photoshoppolták, csak hasonlít stb....

Persze ha azt kérdezik, higy és mi a foglalkozása az mát nehezebb kérdés. De lehet olyan válasz, hogy nagyobb összeget örökölt, és ezért karirarív módon emberekkel foglalkozik. Akik kisebb nagyobb adománnyal honorálják 😎

2017. máj. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!