Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ez? Más lányokkal is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Más lányokkal is előfordul?

Figyelt kérdés

Sexnél, ha egyszer elélvezek utána nem lehet hozzám nyúlni (ott) és nem is igazán kívánom inkább csak hozzá akarok bújni a pasimhoz és meztelenül aludni vele.

Általában nála vagyunk (a szüleivel, illetve anyukájával és a nevelő apukájával lakik idén érettségizünk, most voltunk félévesek, nekem ő volt az első és neki is én), és suli után szoktuk csinálni eddig mindig pénteken volt és kb 3 óránk volt, mivel messze lakok, illetve nincs későbbi busz. Velem van a baj? Vagy normális, hogy ennyire érzékeny leszek és csak aludni/pihenni akarok vele? Múlt héten ott voltam kb 10től 14ig csináltuk ebéd előtt de ebéd után mikor már kb 1 órát pihentünk, akkor se igazán kívántam, de itthon meg nagyon sokszor szoktam, bár a kezemet napi egynél többször nem használom sőt inkább két-három naponta egyszer. Más lányokkal is van ilyen?

18/L

A barátom meg 19/F


2017. máj. 15. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális, nem magas a libidód, akkor ki is elégül, és aznap már nem kívánod. Csinálhatnátok több napon, hogy növeljétek a mennyiséget, ha ez a gond, nem kell egynap mindent.
2017. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
én nem vagyok lány,de ha nem használnád a kezedet akkor talán jobban kívánnád..Mi ezeket kerüljük és van h egy nap 3x is csináljuk mert van kedvünk hozzá
2017. máj. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális!
2017. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kinley_Queen ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel.Szeretek odabujni szex után a másikhoz és úgy elaludni.És szerintem nem kell egy nap 6x szexelni. Nem vagyunk nyulak. De egyébként teljesen egyéni. Annyi a normális amennyit kívántok.

23/L

2017. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2017. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van, hogy az elso orgazmus utan elmegy a kedvem par percre a szextol, de azert folytatjuk, es akkor jon a tobbi orgazmus. De ez is inkabb fiatalon volt igy, mar ez is ritkabb. 32
2017. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, ez normális szerintem.
2017. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!