Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már dolga valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cshibe2000 kérdése:

Volt már dolga valakinek anyukával vagy házas nővel szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok hany evesek voltatok es ő is es hogy mi lett belole

2017. máj. 21. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Anyukával nekem most van. 25-30 között vagyunk mindketten.
2017. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Még nem volt.

Én 24, ő akármennyi lehetett volna. Nem lett belőle semmi, mivel ugye nem történt meg.

2017. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Nekem volt / van. Először 28 évesen egy melóból kifolyólag találkoztam egy nagyon dögös irodista nővel ő 37 volt és 2 gyerekes. Hamar egymásra hangolódtunk és mivel a férje nem igen kezelte igazi nőként én besegítettem neki, amit aztán 3 évig fenntartottunk. Végül nekem jött egy komoly kapcsolatom és én nem akartam tovább folytatni így megszakítottam a kapcsolatot a hölggyel. Most is van egy anyuka bár ő még csak 25 éves és meg közben 37 lettem most őt kezelgetem :)
2017. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

hármaska

csak a férje meg ne tudja mert utána ő kezelget meg téged:)

2017. máj. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem. De nem is izgulok rájuk.
2017. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#4 attól nem félek :) De amúgy én nem tehetek róla , mint írtam, amint nekem az ezelőtti szituációban is amint lett komoly kapcsolatom azonnal megszakítottam a dolgot, Míg itt is nem én vagyok a hunyó én csak "besegítek" ha nekem komoly kapcsolatom lenne most én nem csinálnék ilyent. Szóval lehet mondani kihasználom a helyzetet, de mégsem hisz nekik erre van szükségük! Én soha nem csaltam meg egy barátnőm se eddig. Az, hogy más hogy tudja megcsalni a férjét / barátját azon néha elgondolkozok őszintén, de mivel én csak segítek nekik így nem zavart a dolog.
2017. máj. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6

És ezt sikerült megosztanod a komoly kapcsolatoddal is, vagy annyira nem volt komoly, hogy elmondd magadról?

2017. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Igen. Nőként. ;-)
2017. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

Nekem is volt szerencsére, legutóbb egy négygyerekes 39 éves anyát sikerült megdugnom tavaly, érdekes módon nagyon szűk puncija volt, sikerült is viszonylag hamar jó nagyot beleélveznem.

Szerencsére nem lett ötödik gyerek a dologból. :)

Egyébként most is nagyon vágyom egy ilyen nőre, csak nem tudom, hol tudnék ilyet összeszedni..

2017. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#7 persze és mivel mondtam, hogy ha párkapcsolatban voltam / vagyok soha senkit nem csaltam meg így 100%-ig megbízható ember vagyok. Belém még anno azt nevelték meg azt is vallom, ha párom van azt tuti nem csalom meg. Lehet ő divatú vagyok, de nálam ez elvi kérdés. Ha nem tetszett volna neki, hogy mit csináltam a kapcsolatom előtt, akkor nem találkozott volna velem többet a barátnőm nem? 2 évig voltunk együtt és nem ilyen dolgok miatt lett vége :)
2017. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!