Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi a különbség a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a különbség a baszás és a szeretkezés között?

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 03:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Az előbbit úgy csinalod mint a nyulak esetleg nincs semmi érzelem csak a kémia az egymás iránti vonzalom... A Szeretkezés egy lágyabb ,finomabb dolog... Csak azzal lehet Szeretkezni akit szeretsz!!!!!!! B...szni meg szinte bárkivel tudsu akinek fel áll a farka vagy csak szét teszi a lábát mint egy repedtsarkú....
2017. máj. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a baszás többnyire/teljesen érzelemmentes szexualitást jelent, a szeretkezés meg sokkal érzékibb, lassabb, szerelmesebb (igazibb) együttlét.
2017. máj. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értem, és a fiúk, lányok egyaránt kedvelik mindkét egyóüttléti formát vagy azért vannak különbségek ebből a szempontból is a két nem között?
2017. máj. 23. 03:41
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Mikor milyen kedvem van ha csak egy gyors menetet akarok párommal az b...szás ha összebújós szexet akarok akkor szeretkezek
2017. máj. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek egyet.

Lehetséges baszni a szerelmeddel is. Azzal is, akit leginkább imádsz és intim lelki kapcsolatotok van, sőt vele a legjobb.

A baszás nem jelent mást, minthogy felszabadítjátok állatias ösztöneiteket.

A szexben létezik önzőség és agresszió is, ösztönszerű hatalom vágy és dominancia.

Felvehetitek ezeket, mint szerepek, jelmezek egy rövid időre.

A vad lehetsz, aki legyőzetik. A szuka lehetsz, akit meghág a kanja. A nőstény lehetsz, aki megcibálta hímoroszlánja bajszát és most élvezi annak harapását.

Ez a női és férfi lélek része, az intuíciók játéka.


Szabadjára engeded tűz természetű lelkedet, megperzseled magad társadéban, felolvadsz a tekintetében, marásában, karmolásában, fogainak érintésében, tépésében, döfésében.

Cseppet sem jelenti a figyelem hiányát; sőt ha valaki jól csinálja, hát ekkor figyel leginkább. Saját késztetéseire, megérzéseire és partnere sugallatára, státuszára.


Csupán rosszul és rossz emberrel csináljátok gyerekek. ^^

2017. máj. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2017. máj. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os Ez nagyon állat! X'DDDD
2017. máj. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
nem sok szerintem, ki hogy nevezi
2017. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
A tapasztalatom azt mutatja, hogy jót "baszni", igazán mocskosul gátlástalanul kefélni, mint az állat csak azzal lehet, akivel szerelmesek vagytok egymásba és kölcsönös a bizalom!
2017. máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14%
Az, hogy a szeretkezés egy bullshit fogalom. Nincs is ilyen. A szex akkor jó, ha önfeledten, gátlástalanul keféltek, mint az állatok. A törődés a szexben is megnyilvánul persze, de a szex nem a szeretkezésről szól ilyen értelemben sztem... Szex közben legyen valaki odaadó, de ne lelkizzünk közben. (F)
2017. máj. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!