Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl sok szexet akarok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok szexet akarok?

Figyelt kérdés

Srácok! A pasik többsége imádja ha egy nő szex orientált. Nos hát én lehet hogy túlságosan is. Páromat egy kicsit már zavarja hogy egy nap vagy háromszor rámászok. Nem tudom mit csináljak ez van ennyire szükségem van :D

Én vagyok túl aktív vagy mi a probléma? :D

Szerintetek?


2017. máj. 23. 07:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azert hosszu tavon a napi 3 nem keves. De ez nem problema. Ennyire van igenyed.
2017. máj. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Keress egy szexpartnert.
2017. máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pedig csak egy olyan férfi kellene rendesen rendbe tesz. Milyen régen vagytok együtt és hány évesek vagytok?
2017. máj. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt. Ő 29 én 25 :)
2017. máj. 23. 08:37
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy a legtöbb férfi számára ez sok( tisztelet a kivételnek)...kompromisszumot kell kötni, vagy masztizz, amikor nagyon be vagy indulva.
2017. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen ha nincs más lehetőség akkor eljátszok magammal :D
2017. máj. 23. 08:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem keress munkát, talán az leköti valamennyire az energiáidat.
2017. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kössz a tippet de már van munkám :D
2017. máj. 23. 09:13
 9/13 anonim ***** válasza:
aktívnak aktív vagy, de a kérdés, hogy ezt sport, hobbi, munka, tanulás mellett is képes vagy fenntartani, vagy csak annyira unatkozol, hogy folyton kanos vagy?
2017. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor takaríts ki. Vagy eddzél. Vagy valami, nem tudom.

De az a helyzet, hogy a napi 3 dugás hosszú távon egyáltalán nem szokványos, néha, ha olyan nap van, akkor belefér, de állandóan, minden egyes nap ez sok.


Amúgy nem is értem, hogy van neked erre időd.

Tegyük fel 1 óra egy szex.

Vegyünk egy átlagos időbeosztást: Alszol napi 8 órát. Dolgozol 8,5 órát, az utazásra, reggel a készülődésre, stb. elmegy napi 2,5 óra. Elmegy még fél óra a többi étkezésre(reggeli, vacsora), még fél óra bevásárlásra, fél óra rendrakás, mosogatás, stb.

Ez már 20,5 óra, még 3 dugás az már 23,5 óra.

Te gyakorlatilag mást se csinálsz szabadidődben, mint kefélsz?

2017. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!