Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma reggel be akartam menni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma reggel be akartam menni a fürdőbe és anyu ott maszturbált. Nagyon kellemetlen volt. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

2017. máj. 23. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

Hogy néz ki, lehet segítenék neki. :D

2017. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Asszem lehet én is :-P -mármint segítenék neki- a helyedben viszont megpróbálnék vele nyíltabban beszélni vele ezekről a dolgokról,hogy ne restellje magát,te meg h feldolgozd,fogadd el h neked ugyan az édesanyád,de ugyanolyan ember mint mások,ő is egy elhanyagolt nő,szüksége van rá
2017. máj. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem jártam így szerencsére :D de szerintem mindenkinek vannak szükségletei, szóval nem csinálnék belőle nagy ügyet, hogy csak így tudja kielégíteni...

Kérd meg őt, hogy ezentúl használja a rohadt kulcsot, ha már egyszer ott van a zárban :D

2017. máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos nem jártam még így...
2017. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
én apámra nyitottam rá
2017. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Ez a dolog tobbnyire fordítva szok lenni, hogy a szulo nyit a gyerekre. Akkor is az a legjobb, foleg a rajtakapottnak, hogy nem szolnak neki semmit. Te se szolj semmit anyádnak. Megy tovább az élet ugyan ugy, senki sem fogja felhozni és elfelejtitek. Te is maszturbáltál már nem? Akkor meg. Ha téged kaptak volna el, te se beszelnel rola. Zárd le és kész. Tanulj, vagy dolgozz vagy akármi tovább.


Neki is kellemetlen volt, még jobban mint neked, és hidd magátol is oda fog legkozelebb figyelni a kulcsra.

2017. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos nem nyitottam még rá anyádra..
2017. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!