Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ha együtt éltek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha együtt éltek egy nővel de a szexi excsajotok bepróbálkozna lefeküdnétek vele?

Figyelt kérdés
Őszintén válaszoljatok.
2017. máj. 28. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Én igen!Nálam nem az agyam gondolkodik olyankor.:)
2017. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
92%
Nem. Ha együtt vagyok valakivel, akkor más nem játszik, lehet az egy ex, vagy akár egy teljesen random csaj.
2017. máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Ez igen, #1-es, a hűséges férfiak mintapéldája vagy. "Nem az agyad gondolkozik", akkor ha meglátsz a városban egy szexi nőt, őt is berángatod a bokorba, mert akkor kikapcsol az agyad? Mint az ősemberek...
2017. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Az excsaj nem véletlenül ex. Nincs dolgom vele.
2017. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hogyan, és miért lett ex, meg hogy hogy állnak a jelenlegivel a dolgok, de inkább az a valószínű, hogy NEM.
2017. máj. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem, és nem azért mondok nemet mert ez az elvárható és helyes norma, hanem ha én valakivel együtt vagyok akkor ő létezik számomra senki más, bármennyire szexi, kívánatos lehet az exem vagy bármely másik nő.
2017. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Volt már hasonló helyzet, be is próbálkozott, de olyan szinten ideges lettem ettől, hogy jobbnak látta, ha lelép.
2017. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha az excsajom akkor nem, mert nem véletlen lett ex, de ha csak egy random szexi csaj, akkor simán.
2017. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ az együttélés mit is jelent mert ha barátnő akkor nem, de ha csak lakótárs akkor már más a leányzó fekvése :D
2017. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán.
2017. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!