Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Állítólag baromi rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag baromi rosszul csókolok. Hogyan tudnám begyakorolni, hogy legközelebb (amikor fontos) sokkal jobb legyek benne?

Figyelt kérdés

Eddigi partnereim sem voltak valami jók benne és ez az egyik oka annak, hogy nem könnyen ismerkedek..

Minden ötlet érdekel, feltéve ha nem a "fizess egy örömlánynak hogy megtanítson" kategóriába esik.



2017. máj. 28. 08:31
 1/8 anonim válasza:
28%
Gyakorold a tükör előtt, vagy gyakorolj az egyik haveroddal. (Persze csak a másik nemből.)
2017. máj. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Persze csak a másik nemből?" Miért lett ez kikötve?

Hidd el, ha lesz olyan aki jól csókol akkor vinni fog az árral. Igazából mi volt rossz a csókokban?

2017. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Nekem ezek számítanak rossznak:

Nem használja a nyelvét,

harapdál,

kb 5 másodpercenként abbahagyja,

vagy túl nyálas,

szinte már a manduláim böködi a nyelvével,

nem csinál semmit a szájával


Ha neked ezekből valamelyik, akkor változtass 😊 Én legjobban úgy szeretem hogy nyelvet összedörgölve, egymásnak feszítve, és közben a szorosan összeillwsztett szánk is mozog. Mondjuk mondták már hogy túl heves vagyok, de hát így szeretem...

N

2017. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csaj vagyok de én is szarul csókolok.

Mondjuk nem is sokat csináltam még életemben.

2017. máj. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

ma 09:40


Akarsz gyakorolni? :)

27F

2017. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Rosszul csókolni aligha lehet, tekintve, hogy a csóknak nincs kötelező koreográfiája, és mindenki másképp csinálja. Az lehet, hogy az eddigi pernere-(i)dnek nem jött be, de ebből nem szabad messzemenő következtetéseket levonni.
2017. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem vagyok tapasztalt,ezt előre leszögezném,de véleményem attól még van. Ami nekem rossznak számít,az egyenlő azzal,amit a volt barátom csinált,mindig a végét vártam a csókoknak,most már visszagondolni is rossz rá. Konkrétan bekapta a fél fejemet,az állam is nyálas volt a végén,mindig ölelésnél törölgettem valahogy bele a pólójába:D meg túl hosszú volt,mindig legalább 3 perc és alig kaptam levegőt,túl monoton is volt,semmi változatosság nem volt benne,tényleg,már volt rosszabb álmom,amiben visszatért és undorodtam tőle.

Amiben sajnos nem volt részem (mivel ez az egy barátom volt még) az, ami szerintem romantikus,hogy pici,rövidebb szájrapuszikkal kezdünk,és utána szépen lassan találkozhatnak a nyelvek. Nekem az se jött be,hogy végig a számban volt,szerintem közben az arcra,nyakra,homlokra adott puszik nagyon aranyosak és diszkrétebbek.

16/L (oh,kis szaros,16 évesen tanulj,ne csókolózgass)

2017. jún. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a jó csók azzal jár, hogy az ember figyel a partnerére és esetleg másolja a mozdulatait. Mindenki másként csókol, de aki általában jól csókol az jó az ágyban is.

Ha bizonytalan vagy, akkor ne csókolózz teljes erőből, hanem inkább puszilgasd az alsó és felső ajkát.. aztán, ha neki több kell, akkor majd kénytelen le mutatni az utat.

2017. jún. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!