Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék elmenni egy lakásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék elmenni egy lakásos prostihoz, mennyire egészségesek általában ezek a nők? Gumival összeszedhetek valami betegséget?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 06:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,valami fiatal bigét válassz.18-20 év.18/F
2017. máj. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem orálozol, nem csókolózol, akkor is van esély a HPV-re, mivel az a bőr érintkezésével is terjed. Az óvszer sem 100 %-os biztonság.
2017. máj. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát minden partnerváltáskor ajánlatos szűrésre menni, úgyhogy ha valaki mással akarsz majd együtt lenni, úgyis kiderül.
2017. máj. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz,minek mégy??! Szedj össze egy brátnöt...
2017. máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tehàt ha kezet fogok egy prostival akkor is fennáll a veszély?
2017. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jaj te nagyon okos. A kézfogástól nem lesz semmi bajod, de szexnél elég gyakran ugyanazon a helyen lévő bőrfelület összedörzsölődik akár fél órán át, bemelegszik, beizzad- pont megteremtve a táptalajt a kórokozóknak.
2017. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerinted én hogy fogok kezet?
2017. máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezentúl csak gumikesztyűn àt fogok kezet
2017. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen. Mivel gondolom nem az óránkénti 100-200 ezer forintos luxuskategóriára utazol. Óránkénti 20-30 ezerért nem mindegyik fog neked előtte elmenni szűrésre és papírral bizonyítani.
2017. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet baz meg hogy csak olyan írjon, aki már próbálta a dolgot és tapasztalat alapján ír, nem az alapján hogy mit képzel, mit talál ki milyen lehet?


Életemben 4 lakásos prostinál voltam (összesen olyan hússzor, volt akinél csak egyszer, volt akinél sokszor). Talán egy kivétellel mindet kinyaltam és mindegyikük leszopott óvszer nélkül. A végén dugás óvszerben volt és vagy óvszerbe vagy testre élvezés.

Semmi bajom. Voltam szűréseken.

25/f

2017. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!