Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak Mit jelent?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak Mit jelent?

Figyelt kérdés
Ültem a férfi mellett a kocsiban és arra lettem figyelmes hogy a farmerjában mozog a farka...miért mozog? kb fel-le a farmerban?
2017. máj. 29. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ööööö,ezt én most férfiként nem tudom megemészteni.... What? o.O
2017. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert mozgatta. Félmerev állapotban, ha rá-rá feszítget, akkor így tud vele integetni :)
2017. máj. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor korulbelul felizgult a pasi rád, és elkezdett neki felállni rád. Farmerban meg nincs ugy helye neki magátol felállni és ilyenkor a férfiak megmozdítsák kicsit. Foleg az érzés miatt de kicsit akár igazításbol is. De annyi biztos, h kívánt téged.
2017. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Annyi biztos"

Ez egy zöldség, már bocs. Én most is itt ülök egy irodában fáradtan és totál ki vagyok, és most sincs itt senki aki izgatgatna közben. Lehet, hogy hatottál rá, de semmi se támasztja alá, hogy te váltottad ki. Egyszerűen - ahogy egy nő is - fel volt húzva, csak nála ez látszik. Nem olyan bonyolult dolog.

2017. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Okát nem tudjuk, de fel volt izgulva...amikor kezd merevedni a műszer, " megfeszítéssel" lehet mozgatni, sőt néha akkor úgy is csinálja, hogy nem direkt akarja a " gazdi"...keményen már nehezebben.
2017. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már feltetted egyszer...
2017. máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy "fel volt izgulva". Spontán merevedés bekövetkezhet mindenféle felizgulás nélkül is (lásd pl. reggeli merevedés). Azon felül lehet, hogy éppen intim tornát csinált (férfiaknak is lehet).

Egy szó mint száz: ne bámuld mások farkát és nem ér meglepetés.

2017. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!