Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdjek ezzel a sráccal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdjek ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nálam 10 évvel idősebb pasival. 1 hónapja már levelezünk , és eddig kétszer randiztunk. Nagyon cuki.. Kedves , udvarias , figyelmes, egyszóval imádom már most. Most fogunk harmadjára talizni , és már csókolóztunk egy csomót.. Na szóval a kémia is megvan. Én viszont nagyon tapasztalatlan vagyok ( eddig csak egy pasim volt, minden téren). Szerintetek gáz lenne lefeküdni vele a 3. randin? 20/L ő pedig 30/F.

2017. jún. 1. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te le akarsz vele feküdni ? Ha igen csináld. Amúgy ha azt mondjuk ne akkor is szétrakod a lábad szóval tök felesleges kérdezni
2017. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Egyébként a sok pasi csak addig mutatja a jó arcát amig a lyukig elnem ér. Bár van kivétel
2017. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

ha te is akarod és érzel iránta legalább vágyat akkor szerintem nincs akadálya hogy lefeküdj vele.

sok sikert!

2017. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor se feküdj le még vele, ha növelni akarod szexuális tapasztalataidat. Ha a csókolózáson már túl vagytok, akkor a következő randin hagyd magad tapizni és Te is kezdeményezd a tapit ha akarod. De állj meg ott, ahol eltervezted. Ha még jobban erősödik a vonzalom, akkor a következő talin lépjetek tovább.
2017. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Szíved joga megtenni, de én a helyedben még nem tenném. Kicsit várnék vele, húznám az időt, hogy lássam, "kimutatja-e a foga fehérjét", azaz tényleg képes-e rád várni, vagy csak addig kellesz, míg nem adod oda magad. Ha komolyak a szándékai, meg fogja érteni, hogy időt kérsz. Ha viszont nem teszi ezt, akkor egyértelmű, hogy félreismerted. /L
2017. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen utolsó igazad van!:) Szép lassan haladunk majd. A csók már megvolt , aztán pénteken egy kis tapi lehet , de akkor várok még azzal.
2017. jún. 1. 18:52
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Most mi döntsük el helyetted? Úgyis szétteszed neki...
2017. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Elhiszed, hogy leszarom, hogy dugsz-e vele? 😁
2017. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha szetrakod miert kerded meg de komolyan..ugysem rajtunk fog mulni hogy uborka landol a vaginadban 😂
2017. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Azert egy cumi mar beleferhet egy harmincas ferfinak biztosan vannak azert ilyen igenyei, akkor is ha komolyak szandekai bar akkor is ha nem.

A dontes a tied, a helyzetet te ismered. Az hogy tapasztalatlan vagy nem gond. Szerencsere egy lany sem profi qrvanak szuletik, s aggodni nincs ok. Ha a srac nem turelmes, nem vigyazz rad meg fogod erezni idejekoran. S ez sokat elarul majd a kozos jovotokrol.

2017. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!