Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jó döntés olyannal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó döntés olyannal lefeküdni, akibe nem vagyok szerelmes, de tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel járunk, viszont még nem szerettem bele teljesen, de nagyon kedvelem, érdemes lefeküdni vele, vagy várjak olyanra akibe beleszeretek teljesen?

19/l Szűz.



2017. jún. 2. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Inkább azt mondanám, hogy nem feltétlenül rossz döntés, de ebben más nem dönthet helyetted.

Nekem hasonló volt az első, nem vártunk, nem bántam meg.

2017. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kapkodnám el.
2017. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyből nem kell vele lefeküdnöd várj vele még egy kids if. Nem kell elkapkodnod ha szűsz vagy.Persze ez csak egy vélemény,neked kell tudnod,a te döntésed 19f
2017. jún. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele,akkor biztosan nem hagy el.
2017. jún. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Petting közben csak ráérzel arra, hogy kívánod-e a testét, érintéseit, vagy sem.
2017. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

"Feküdj le vele,akkor biztosan nem hagy el."

Vagy utána hagy el egyből amint megdugott. Úgysem fogsz neki tetszeni ruha nélkül.

2017. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nyugottan. Úgy is egyszer élünk, jár neked is egy kis jó.

Ha másba vagy szerelmes, akkor meg szerintem úgy sem fogsz mással ágyba bújni.

2017. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem és belém fogsz szeretni.
2017. jún. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem várd meg azt amíg teljesen belé esel..előbb maradj a csóknál..Hajrá!:)
2017. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha felmerül ilyen kérdés, jobb, ha nem kapkodod el. Várd meg azt a fiút, aki el tudja venni az eszedet.
2017. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!