Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? (Többi lent. )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Februárban elveszítettem a szüzességemet, ujjazás következtében. Akkor abban a pillanatban nem értettem mi történik velem, mert ez véletlenül történt meg. A hosszú körmömmel véletlenül átszakítottam. Utána pici szúrást éreztem, és megmozdulás következtében már folyt is a vérem. Napokig fájt a hüvelyem, nem értetettem miért. Most már értem, és hetek teltek el mire a tudatomig jutott el, mit műveltem. ( Nem vagyok szellemi fogyatékos, csak a vér láttán megijedtem.) Még mostanában is eszembe jut, mi történt és lelkiismeret furdalásom van a történtek miatt, mert számomra jelentősége van/ volt a dolognak, és nem szerettem volna, ha így alakul, de sajnos megtörtént és nem tudok rajta változtatni. Viszont anyukám ez a dolgot, nem tudja, viszont vele elég jó a kapcsolatom, mindent elmondok neki, lehet nem elsőként, de mindent tud. Múltkor azt mondta, ha megtudja, hogy "feldugtam az ujjam" megver, mert ezt nem így kell elintézni. Férfival még sosem voltam. A történtek után nem is tudom mit tegyek, mert ha majd a férfinek elmondom, már nem lesz olyan, mintha tényleg igazán ott lenne a hártyám. Arra gondoltam anyukámnak csak akkor mondom el, hogy már nem vagyok szűz amikor már volt szexuális kapcsolatom férfival.


Őszinte tanácsokat kérek, nemet és kort is írjatok légyszíves!

20/L.



2017. jún. 2. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Addíg szűz vagy amíg pénisz nem járt ott. De ez h meg ver ha újadat dugtad fel hát nevetséges. Egyébként meg ha olyan nagy jelentőssége lett volna nem újjaztad volna magad olyan dúrván ennyi. De az is lehet hogy csak a hüvely valat karcoltad meg az is tud nagyon vérezni meg jó sokáig fájni
2017. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hüvely falat
2017. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell édesanyádnak tudnia róla, amikor én vesztettem el a szüzességem az akkori barátommal, azt sem jelentettem be, pedig elég bensőséges a viszonyom vele. Szerintem ez magánügy, gondolom tisztában van vele, hogy majd egyszer neked is lesznek gyerekeid, s hogy egy idő után nem leszel szűz. Ezt az ujjazás dolgot meg egyszerűen nem kell az orrára kötni.

25/N

2017. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne köss az orrára semmi ilyet, nem az ő dolga, főleg hogy már 20 éves vagy. Egyébként még mindig szűz vagy, és egészen addig az is leszel míg egy férfi hancúrléce beléd nem kerül.
2017. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1, még szűz vagy

2, anyádnak ehhez semmi köze!

3, Valószínűleg nem teljesen szakad át (gondolom), ellenőrizd tükörben!

4, Csináld csak nyugodtan, ha élvezed, de óvatosan!

5, Nem (feltétlen) lesz belőle gond. Lányoknak átszakadhat tornától, lovaglástól is.

2017. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!