Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, ti hogy viselkedtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti hogy viselkedtek ilyen helyzetekben?!

Figyelt kérdés

hali, hétvégén egy fellépésem volt a zenekarommal, fuvós zenekarok találkozója.

és ott egy padnál ült egy fiatalos, de inkább idösebb srác, tölem mindenképp az volt, egyszer összeakard a szemünk, rámosolyogtam, aztán csak a szemkontaktust kereste. késöbb, mikor már szórakozott volt a társaság, oda hivott magához,hogy ki vagyok, ismerkedni akart.

annyit megjegyeznék,hogy engem sokan megbámulnak... még ebben az uniformisban is. fekete nadrág,fehér ing, meg egy kék mellény, és pozitiv ember vagyok, szinte mindig mosolygok.


ismerkedtünk, és látom az emberen,hogy egyszerüen mindig engem néz, mikor ránézek, még jobban elmosolyodik, és egymásra nevettünk, de nem csak vele, egy idös bácsival is, nagyon közvetlen vagyok, és ök is kedvesek voltak, elbeszélgettünk.

én magyar ök németek, de én olyan igazi magyar vagyok, aki érzi és érti a magyar, de akár más kultura zenéjét, imádok táncolni. a német düllögöre is, a többi egyenesen állva tapsolt, és abba is mozgást és életet vittem, amit késöbb megjegyeztek,hogy én igazán temperamentumos vagyok. igazuk van, zene kihozza belölem az örökmozgót...

a fiuk, az a 30 és az idösebb bácsi,akiknél voltam, mind nagyon néztem, nevettek,mosolyogtak rám, aminek semmi sexuális töltése nem volt!

többször tapasztalom,hogy egyszerüen elvesznek a fiuk akikkel beszélek... csak néznek, nagy szemekkel, mosolyognak, és hagynak szerepelni, hogy én éneklek, vagy táncolok, vagy akármi... szó szerint az arcukra van irva,hogy le vettem öket a lábukrol.

kérdezte is,hogy van e barátom az idös ember, ajánlott egy bandatagot.

és késöbb mondta,hogy én milyen gyönyörü vagyok, és neki is van egy szép fia.... :D és ezt komolyan gondolta.... :DD

és ugyan igy, mikor a sátoron mentünk végig a barátnömmel, de sokan keresték a szemkontaktust....


és a lényeg az:( ha eddig olvastad, de nem igazán izgat...)



ITT A KÉRDÉS: !!!


ti hogy reagáltok, mit csináltok, ha egyszerüen elvesztetek a lány viselkedésében, bájában, kedvességéen, meg ami csak tetszik...

hogy viselkedtek?

miért nem juttok szóhoz?

mit gondoltok ilyenkor, mikor csak nézed mosolyogva és nevetve a lány arcát, és szemeid mint a bagolyé...

mit gondoltok ilyenkor?!

de semmi sexualitás nem volt ebben, egyáltalán nem ugy közeledett.

de föleg,hogy a fiu 30- és én meg 18 vagyok...

mégis ez a kategória, mert biztos gondolt másra is, de nem ilyen módon közeledett.

válaszokat köszi :)



2017. jún. 27. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen zenét játszol ?
2017. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!