Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kezdjek azzal, ha fizikail...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek azzal, ha fizikailag is zavaróan túl nagy a csiklóm?

Figyelt kérdés
Szex közben - konkrétan lovagló pózban - ha már túl fel vagyok izgulva, és megduzzad, hozzáér a páromhoz, és valami kegyetlen rossz érzés, túl érzékeny és intenzív. Így emiatt onnantól már nem is tudom élvezni a szexet.. Van valakinek hasonló gondja, és esetleg megoldása rá? Azon kívül persze, hogy mellőzzük azt a pózt.
2017. jún. 28. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

háttal lovagló póz?

vagy amikor hátradőlsz és támaszkodsz úgy lovaglás

egyébként műtéttel le lehet szedetni de annyit nem ér szerintem

ui.: szerintem szexi,barátnőmnek is nagy csiklója van

2017. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szexi a nagy csikló, de ha fáj neki akkor az már hiába szexi ha nem tudja élvezni az együttlétet. Más megoldás nincs sajnos, csak hogy esetleg más szögben próbálsz lovagolni, talán jobban hátradőlve esetleg?
2017. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Vágd le, jó lesz a pörköltbe...
2017. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem háttal lovagló.

És oké, hogy ha hátrébb dőlök, jobb. Csak gondoltam, próbálok keresni valami megoldást arra az esetre is, mikor nem dőlök úgy hátra, mert nem szeretném bekorlátozni magunkat ilyen dolog miatt.

2017. jún. 28. 22:33
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja, és nyilván olyan megoldást, ami nem a műtét. :)
2017. jún. 28. 22:34
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
engem nem zavar
2017. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

én felfogtam hogy neki fáj, de még úgysem éri meg egyetlen szexpóz a műtétet, azonkivűl nem hiszem hogy van megoldás

-első

2017. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Megdagad?

Mégis mekkorára?

Mint 1 borsó?

2017. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Fordított pacigló póz? :)
2017. jún. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igazából én gondoltam valami olyasmi megoldásra, hogy közénk rakni valamit, vagy csak a problémás testrészre, de ez lehet, hogy teljese hülyeség..:D Nem tudom..


És újra megbizonyosodtam arról ennek a kérdésemnek köszönhetően, hogy döbbenet sok kiéhezett beteg ember van...:O:/

2017. jún. 29. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!