Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek (vagy párjuknak)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek (vagy párjuknak) nagyon felfele áll merev állapotban a pénisze (link), azoktól kérdezném, ez mennyire zavaró? Milyen így a szex?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, ezért kérdezem, hogy ez zavaró-e.


Az ezen a képen szereplő minták közül A és B között van nekem.


2017. júl. 9. 00:09
 1/5 A kérdező kommentje:

A kép:

[link]

2017. júl. 9. 00:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem làttam még ilyet élőben,de belegondoltam milyen jól be lehet találni vele fordìtott lovagló pózban.

Szerintem itt az ideje felavatnod. Nincs ezzel semmi baj.

2017. júl. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sokkal könnyedebben izgatja a hüvelyfalat, mint csak úgy, nagyobb eséllyel találja el a G pontot.
2017. júl. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nemethkaroly ***** válasza:

Semmi, csak norma. Nekem volt már A, is, de ahhoz nagy fel kell izgatni. Volt már hogy sikerült a combomat is csapkodni vele, de csak egy párszor.


Igazából akkor kellemes nekem ez, amikor teljes izomzattal dolgozok, mert nem csúszik ki. Pl amikor rám fekszik. Avagy szoktunk olyat hogy fekszünk az ágyon és hátulról (de nem anál). Akkor pl nagyon könnyű célozni és siklani a hüvelyben, miközben egyik kézzel tudok kapaszkodni, a másik kézzel meg vagy cici, száj, vagy kielégíteni.


A volt párom még azt szokta hogy nagyon felizgatott és ettől nagyon keményen állt, majd lovaglásnál hátra dőlt és hosszasan.. ráment a dologra. Valamennyire a combok között, erősen dolgozott a fenék izommal, de azért feszült a láb is.


Kinek mi. 24/F

2017. júl. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fúha. Megláttam a képet és megijedtem, hogy itt most valami vektoralgebrás számolós válaszra számítasz??


Nem hiszem, hogy ez bárkinek zavaró lenne. Jó szórakozást!

2017. júl. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!