Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok (vagy fiúk), láttatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (vagy fiúk), láttatok már olyan farkat amelyik nem tudott rendesen bekeményedni?

Figyelt kérdés

Tegnap mesélte párom, hogy egyik barátnője azért dobta a pasiját, mert nem tudta bekeményíteni a farkát. Tapasztalt volt, nem futó kaland volt, mindent kipróbáltak, de a pasi csak olyan félkemény akciókat volt képes művelni. Annyira felállt neki és nagy volt, hogy be tudja dugni (biztos húsfarok), de végig puha maradt, mint egy szivacs. Minden másban oké volt a kapcsolat, de a csaj panaszkodott, hogy szex közben annyira puha, hogy nem érzi a farkát, hiába tölti ki, de nem tud rászorítani és emiatt nem tudott a farkától sosem elsülni.

Én még most hallottam csak ilyet, de volt már valakinek hasonló tapasztalata?


(mivel nem futó kaland, és állítólag a pasinak ez volt a normál, ezért feltételezem, hogy nem csak az izgalom miatt volt)



#puha farok #puha pénisz #nem keményedik meg
2017. júl. 18. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Én egyszer annyira ideges voltam, izgultam, hogy alig akart felállni, mimdig lelankadt. Azóta sem történt velem ilyen.
2017. júl. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
A kezeim között, eddig még nem volt olyan pénisz, ami ne keményedett volna meg eléggé...de, volt, hogy még hozzá sem kellett érnem, elég volt, hogy... ;).
2017. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, nekem is ezek a természetes reakciók, ilyenekről sokat hall az ember (hirtelen izgulás stb), de olyat, hogy nem képes bekeményíteni, ez nekem új.
2017. júl. 18. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak találkoznék egy ilyen férfival, akinek kihívás lenne felállítani!


Nem pedig, hogy szinte hozzá sem érek, vagy adok egy csókot és már áll is...

2017. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A férfi olyan ,mint a macska,ha simogatod feláll a farka.:-)
2017. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem felállítani kihívás hanem elsőre úgy kielégíteni hogy lelankadjon.😉
2017. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt rá alkalom
2022. jan. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!