Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akar a barátom folyamato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a barátom folyamatosan hülye, új pózokban szexelni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdte el, hogy minden nap amikor szexelünk megkér hogy találjak ki valami új pózt. Amikor már nem tudtam mit mondani, küldött egy képet szexpózokról és mondta hogy onnan válasszak.

Eddig az átlag pózokat csináltuk, misszionárius, kutya, lovagló, hasonfekve, állva, oldalról..én ezeket tök élveztem és nyilván ő is.

Nem értem mi ez a póz-mánia nála. Amikor összebújunk már mindig feszült és ideges vagyok, mert mire odajutunk hogy választunk egy pózt, addigra minden izgalmam elmúlik.

Elmondtam neki, hogy ez idegesít és hogy mondja el, miért jó ez neki, mit akar ezzel, de csak annyival kimentette magát, hogy ő azt hitte én akarom.

Pár napig az átlag pózokban csináltuk, aztán megint felhozta.

Nem mondanám, hogy unalmasak az együttléteink, szeretünk új dolgokat kipróbálni de ezek a mutatványos szexpózok idegesítenek és nem indítanak be, sokszor kényelmetlenek is.

Valami ötlet, tanács, hogy mi ütött belé?



2017. júl. 18. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különös csak kíváncsi.

Meg nem mindínki szereti folyton ugyan azt.

Egyezz ki vele h 1 hétig a te óhajod van 1 hétig meg az őé pl....stb

2017. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azzal nem lenne baj, hogy új pózokat akar kipróbálni, benne lennék.

De mindig azt akarja, hogy én döntsek, mondjam hogy melyik izgató számomra és hogy mindig én..mert neki amúgy tökmindegy.

Szóval ezt nem értem, hogy ha akar valamit, akkor miért nem mondja meg?

2017. júl. 18. 22:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mert tuti van olyan ami érdekli de nem meri mondani, és reménykedik h beletalálsz, vagy csak egyszerűen puhapö.s és nem tudja még azt sem h mit akar az ágyban.
2017. júl. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Határozott alkat és mindig megmondja ha akar valamit de ezt nem tudom mire vélni. Sokszor mondtam, hogy mondja nyugodtan amit akar, de csak a vállát vonogatja.
2017. júl. 18. 23:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, fejre akar állítani téged valahogy, és úgy akarja kipróbálni. Ilyet nem próbáltatok még? Engem a gondolat eléggé izgatott, de mindig cikinek éreztem. Erre tudok gondolni.
2017. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elélvezel? Én akkor voltam ilyen, mikor nem voltam benne biztos, hogy elélvez a csajom és kétségbeesetten kerestem a módját
2017. júl. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak seggbe akar dugni és várja, h szóba hozd
2017. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Péter69 ***** válasza:
Ne légy fadarab az ágyban.Mozognod kell, ne csak a misszionarus pózt ismerd, mert lehet a pasid lefog lépni ..
2017. aug. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ha elolvastad volna az egészet, akkor láthattad volna hogy nem csak egy pózban csináljuk és vevő vagyok új ötletekre is.

De nem fogok fejenállni szex közben csak mert neki most ez az újabb hülye hóbortja.

2017. aug. 1. 13:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Olvastam az egészet, bár nem tudom, kinek szólt a kommented. Ha meg nem akarsz fejenállni de ő akarja, azt vele kell megbeszélned.
2017. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!