Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha megbeszélés alapján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha megbeszélés alapján szexeltetek mással a barátotokon kivűl utána miért vagytok vadabbak az ágyban a párotokkal is?

Figyelt kérdés
Ez csak arra vonatkozik akinek volt ilyenben része. Én megtapasztaltam ezt és érdekelne a dolog. 22F

2017. júl. 21. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Lebomlik a gátlások fala.
2017. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Férfiként válaszolok de az a rejtett büntudat, kárpótlás érzés is esetleg.
2017. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is rejtett bűntudat. Igaz én titokban feküdtem le valaki mással, rettenetesen szégyelltem magam, és aznap este a párom olyat kapott az ágyban, hogy azóta is emlegeti.

20l

2017. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!