Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha most bevállalom a szexkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most bevállalom a szexkapcsolatot, elcsábíthatom és később mellettem marad?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon próbálkozik, de azt mondja csak szexelni akar, és nem kell neki kapcsolat. Viszont irtó helyes, és nagyon bejön! Én járni akarok vele, szerintetek ha mindent bevállalok vele, és megadok neki a ágyban akkor magamhoz láncolhatom??

2017. júl. 25. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Én is egy ilyesmiben vagyok, ez majd kiderül.
2017. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Nehogy aztán elhasalj, és a mindent bevállalás után azt mondja, hogy ennyi volt... azért legyél óvatos.
2017. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
van egy barátom. nem a pasim, csak barátok vagyunk. nagyon helyes pasi, imádják a nők. van is neki bőven. pontosan az ilyen felfogású lányokra, nőkre szokta mondani, hogy arra használja amire valók. szexre. kapcsolatot soha nem akart egyiktől sem, és nem is lett belőle soha több. bár a nők szinte mind így taktikázik mint te.
2017. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

ha később kapcsolatot is akarnék akkor már tuti hogy nem veled mert ugye te már akkor adtad magad mikor nem is volt köztünk semmi

ergó könnyű vérű vagy és ezért kapcsolatot már veled soha mert mindíg kételkednék a hűségedbe

voltam hasonlóba és hiába kedveltem nagyon a lányt a végére és hiába volt gyönyörű de nem tudtam volna benne bízni

2017. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
sztem semmiképp...
2017. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem szeretnék strigula lenni:) Majd jön más pasi.

2017. júl. 25. 22:23
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
hát ha egy istennő vagy az ágyban akkor tuti marad....amúgy csak meg akar rántani és ennyi.
2017. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezzel nem láncolhatod magadhoz..
2017. júl. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
13 éve vagyok egy ilyenben és NEM, soha nem lesz belöle normális kapcsolat. Ez nem erröl szol... sajnálom!
2017. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem marad melletted, már csak azért sem, mert ha hagyod neki magad, akkor ribizlinek fog tekinteni. A ribizlik meg nem kellenek senkinek, csak szexre.
2017. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!