Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan, hogy meztelenül napoztatok valahol és láttátok, hogy valaki les közben?

Figyelt kérdés

Ennek ellenére folytattátok és talán kicsit élveztétek is, hogy néznek, talán még rá is játszottatok?

Kérem csak azok akiknek volt ilyen.



2017. júl. 27. 06:46
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

A kérdésben azt kérdezed,hogy "Volt már olyan.." Tehet lehet igennel és nemmel válaszolni.

Lentebb meg már ezt írod,hogy " Csak azok akiknek volt ilyen"

Szóval Szerintem fuss neki mégegyszer ennek a kérdésnek.

23 N

2017. júl. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen
2017. júl. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Magyarul

Valaki kukkolt benneteket és nektek ez tetszett :)

2017. júl. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Balatonon, vitorláson, parttól távolabb meztelenül szoktam napozni. Volt hogy másik hajó láthatóan közelebb jött, hogy megnézzenek. Élveztem.
2017. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nálam fordítva volt!

Ruhában napoztam, és a kukkoló volt meztelen!:O

2017. júl. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Udvarunk körbe van kerítve a szomszédok nem látnak be csak úgy, ráadásul ilyen dob tetőn lakunk nálunk feljebb nincs már ház, viszont a háztetőkről rá lehet látni az udvarunkra. Egyébként kettő ilyen "élményben" volt részem. Egyik az az volt amikor kint napoztam még jó 6 évvel ezelőtt, akkor próbáltam ki a meztelen napozást, eleinte csak hason fekve mertem úgy napozni, majd hátamra feküdtem és úgy napoztam. Aztán akkor észrevettem hogy az egyik ház tetőablakából néz ki egy srác és engem kukkolt ráadásul távcsővel. Akkor annyira megijedtem hogy nem győztem magam takarni, kapkodtam és leestem a napozó ágyról, amikor visszanéztem a srác eltűnt.

Pár nappal később jött velem szembe az utcában és amikor összeakadt a tekintetünk akkor nagyon nagyon elkezdett vigyorogni, én meg nem győztem szégyenkezni, tuti hogy látta mindenemet ezért vigyorgott mint a vadalma.

A másik az tavaly volt. Akkor épp napoztam meztelenül, és csörgött a telefonom egyik barátnőm hívott fel hogy 20 perc múlva átugrik visszahozza a könyvemet amit kölcsön adtam. Akkor gondoltam szép kényelmesen felöltözöm van rá időm, de egyszer csak azt vetem észre hogy épp meztelen indulok be a házba, hogy valamit magamra kapjak erre a barátnőm az öccsét küldte be hogy adja be a könyvet aztán mennek is mert valami dolguk volt, addig a barátnőm az autóban várta az öccsét. Persze az öccse is sokat járt hozzánk jóban is vagyunk és csak simán bejött a kapun és én meg a ház oldalsó részén voltam ahol lehetett kilátni a kapura, és akkor látom hogy ott áll a srác nagyra tátott szájjal én meg akkor kaptam észbe hogy ott állok előtte szál semmiben és még takargatni sem takartam magam mert a hajam kötöttem éppen hátra, te hát teljesen látta mindenem. Akkor a kezemmel gyorsan melleimet meg a nunimat kezdtem takarni és mondtam a srácnak hogy csak tegye le az ablakpárkányra és menjen tovább, ráadásul eléggé gázos helyzet volt, mert amikor ment volna kifelé visszanézett rám és akkorát esett mert a járda szegélyen megbotlott hogy már szinte mindkettőnknek kínos volt ez az egész. Amikor kirohant szégyenébe a kaput se csukta be rendesen, én meg odamentem hogy becsukjam nehogy a kutya kiszaladjon akkor a barátnőm visszajött megnézni hogy mivan mert látta az öccsén hogy valami volt, akkor a kapunál már csuktam volna be erre kinyitotta de teljesen ráadásul akkor mentek ott el ketten két felnőtt nő a kapu előtt én meg telibe szinte az utcán meztelenül a barátnőm meg szintén lesokkolt, majd rám csapta a kaput és elhajtottak. Aztán pár órával később felhívott és beszéltünk erről, csak nevettünk már ezen viszont azért mondta hogy az öccsének elég nagy örömet okoztam mert egész úton azt hallgatta hogy látta a nunimat és az öccse alapból akkor belém volt esve tehát utána voltak még ezzel kapocslatban kínos dolgok, de végül túltette magát ezen.


Ebből csak az jött le hogy úgy viselkedett mintha még életében először látott volna egy meztelen lányt. ráadásul nem vagyok egy nagy szám, duci vagyok a hasam is azért nagy tehát nem egy bombanőt kell elképzelni :)

2017. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A barinőmmel napoztunk a nyaralójuk udvarában. Kihalt volt az egész környék. A szomszédok sem voltak ott. Ráadásul a alig lehetett átlátni. Tanakodtunk, le merjük-e venni a fürdőruhát. Mindent 100x átnéztünk, nehogy megláthasson valaki, aztán levetkőztünk. Azt nem tudjuk, mikor jöttek meg a szomszédba, mert nem hallottuk. De már vagy 3 órája napoztunk meztelenül, mikor észrevettük, hogy egy fiú bámul minket. Nem tudjuk azt sem, hogy mióta nézett, de valószínű régóta leshetett, mert még egy széket is odavitt a kerítéshez és azon ülve bámult minket. Egy percig sem élveztük, iszonyat ciki volt. Berohantunk a házba és szégyenünkben elő sem mertünk jönni. (15/L)
2017. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt hogy meglestek, és kicsit rá is játszottam.
2017. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Balaton parti településen élek,a szomszéd ház egész nyáron ki van adva.A két ház között nem túl sűrű sövény van. Az mellett szoktam meztelenül napozni,ha fiúk,férfiak veszik ki a házat.Nincs beépítve a padlástere,de van egy erkélye.Hát inkább előbb,mint utóbb meg szoktak jelenni ott szintén meztelenül és nagyon tud izgatni ahogy játszanak magukkal...
2017. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én itthon is rendszeresen meztelen napozom de nem zavar ha lát a szomszéd.Akár nő,akár férfi.36N
2017. aug. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!