Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti mennyire figyeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mennyire figyeltek oda a részletekre?

Figyelt kérdés

Egy kecses boka, egy szép kulccsont, szép,finom női kéz,bársonyos hát, kerek csípő, vékony derék,szép lábfej,hogy csak párat említsek a kevésbé konvencionális testrészekből.



Ti mennyire nézitek meg ezeket a kevésbé előtérben levő dolgokat egy nőn ?



Megnézitek egyáltalán ?



N


2017. aug. 6. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Én nekem a gödröcske a kedvencem a nyak alatt.
2017. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Én nagyon, mivel lábfétisem van. :) Fontosnak tartom az ívelt, kecses bokát, szépséges lábujjakat, melyek lakkozottak általában. Fontos, hogy a második lábujj qrvára ne legyen hosszabb a nagylábujjnál, az csúnya. A finom női kezek is beindítanak, kecses, hosszú ujjakkal. Bársonyos bőr nagyon-nagyon szexi és izgató mindenütt, főleg talpakon, háton, pofin, karokon, combikákon, popsin. VÉkony derék, szélesebb csípő isteni, amolyan homokórás alkat, wow. Cici mérete nem számít, de legyen formás, feszes. Popsi lehet kicsit nagyobb, de formás legyen, nem baj, ha van egy kis narancsbőr rajta és járásnál természetes amplitúdóval mozog, csak ne legyen lapos, mint a kenyérlángos és ne lógjon bokáig. :)
2017. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyesek szerint túlzottan is megfognak a részletek.

Van, hogy nem jutok túl rajtuk és azt nem veszem észre ami nyilvánvaló.

2017. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Heart of Darkness ***** válasza:
87%
Igen, én szoktam figyelni ilyesmire lábra meg a kezekre főként a felsoroltakból.
2017. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
párkapcsolatban eléggé megfigyelem ezeket :)
2017. aug. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
3-as : mondasz példát ?
2017. aug. 6. 16:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A részletektől lesz érdekes egy nő.

Sok szép lány van és a nagy részük gyakorlatilag ugyanolyan, kell valami különlegesség, hogy izgalmas legyen.

2017. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

azért fogalmazódott meg bennem a kérdés,mert egyre több férfival beszélgetve arra jutottam,hogy igenis nézik a részleteket, sőt !

Legalább annyira ,mint a nők.



Tovább,amin meglepődtem :

sokan állították ( főként nők), hogy a férfiakat nem érdeklik olyan "apróságok",mint narancsbőr,egy kis stria, stb...elvileg "észre sem veszik", " azt se tudják,mi az ", " ha szeret,nem ezzel fog foglalkozni".



Ezzel szemben a valóság az,hogy igenis látják, nyilván nem egy szép esztétikai valami, de nem teszik szóvá.

Ettől függetlenül szépen meg tudják kritizálni egymás között az előttük elvonuló narancsbőrös csajszit.



Miért jó,ha a nők ebben ringatják magukat, hogy ilyeneket úgyse néznek a pasik ?

És nem a 2 százaléknyi aljával beszélgettem erről, hanem művelt,intelligens emberekkel.



Nyilván,ha szereti a barátnőjét,nem érdekli,de LÁTJA.

2017. aug. 6. 16:57
 9/17 Heart of Darkness ***** válasza:
57%

"Ettől függetlenül szépen meg tudják kritizálni egymás között az előttük elvonuló narancsbőrös csajszit. "


Ez szerintem nem igaz. Legalábbis én nem kritizálnék senkit emiatt.

2017. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Jó alakja legyen, és bomba popsi, meg ápolt a többi nem érdekel, úgyis csak üríteni kell.
2017. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!