Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy prostituált foglalkozású...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy prostituált foglalkozású nőnek lesz e valaha családja? Eszébe jut e ez a szó egyáltalán benne, hogy egyszer anya szeretne lenni?

Figyelt kérdés
A prostikat is elveszi valaki egyszer feleségül ?

2017. aug. 17. 07:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Igen.

Párom és családom van.

Köszönöm Szépen Boldog vagyok

2017. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Van az a mondás,hogy "k-ból lesz a legkobb feleség"
2017. aug. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És ez az életben mennyire igaz ? :D
2017. aug. 17. 08:14
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Manapság csak annak a nőnek nem lesz családja, aki nem akar, vagy túl ronda és emellé még válogatós is ahhoz, hogy hozzámenjen valakihez. (Vagy meddő és azért nem lehet gyereke, de férje attól még lehet)


Az hogy prosti, régen még nagy szégyennek számított, manapság már simán találnak férjet maguknak. Egy prosti attól prosti, hogy kell a férfiaknak, az ilyen meg ma könnyen talál pasit.

2017. aug. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Hogy általánosságban mi a helyzet azt nem tudom. De biztosan nem mindegyiknél ez ami példát most leírok.

28-30 éves korom körül találkoztam egy 14-15 évesnek kinéző prostival. Ő szólított le mert nagy volt a kölcsönös szimpátia, első látásra. Elárulom hogy egyszer sem feküdtem le vele. Nagyon szép volt és okos is, mondtam is neki hogy neki nem itt lenne a helye hanem a Micsoda nő c. filmet említve azt találtam mondani hogy például az én feleségem is lehetne. Persze a korkülönbség azért akadálya lett volna. Később ez a lány a foglalkozásából adódóan megismerkedett egy milliárdos csemetével (így szokták nevezni), feleségül is vette és láthatóan nagyon de nagyon boldogok és amikor utoljára láttam egy gyönyörű kislányuk is született.

Vagyis nem a pillanatnyi vagyoni helyzete vagy a foglalkozása határozta meg a karrierjét, hanem elsősorban az esze és a testének kinézete.

Talán fura, de miért lenne fura de az jutott eszembe hogy tényleg van a mondásban valami, miszerint q...ból lesz a legjobb feleség.

2017. aug. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk akadály lenne feleségül venni egy ilyet mert eszembe jutna az ,hogy mennyi csávóval feküdhetett le. Gusztus kell hozzá akit ez nem érdekel annak jó lesz feleségnek. Szerintem.
2017. aug. 17. 08:30
 7/19 Valaki88420 ***** válasza:
20%
Miért ne lehetne? Ők is nők. Semmivel sem masabbak mint a többi. Aki nem prosti, az sem egy férfival fekszik le.. Akkor ennyi erővel szűz lányt keress magadnak. :)
2017. aug. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Azért nagyon leegyszerűsítetted kilences. Én nem szűz lányt akarok feleségül elég összehasonlítani egy átlag nőt és egy prostit vajon melyik fekszik le több emberrel ? Nyilván ők is nők én nem cáfoltam meg csak nehéz számomra az,hogy egy prostiból családanya legyen számomra nehéz felfogni.
2017. aug. 17. 08:40
 9/19 anonim ***** válasza:
Kb. annyi esélye van, mint hogy egy olyan férfiból, aki fiatalon fűvel-fával lefeküdt, férj és apa legyen.
2017. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akkor ennek mennyi az esélye utolsó ?
2017. aug. 17. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!