Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, volt már 2 barátom, de egyikükkel sem feküdtem le, nem tudom megmagyarázni, hogy miért, mindkettejükkel nagyon jó kapcsolatom volt. Valami oknál fogva, nagyon féltem. Párom természetesnek veszi, hogy nem vagyok már az... kicsit cikinek is érzem ezt a helyzetet.

Mit mondjak neki? Hogyan?

Kérlek szépen, normális válaszokat írjatok, aggódom.

1 hónapja vagyunk együtt


2017. aug. 21. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ha annyira természetesnek venné,akkor már közeledett volna feléd.1 hónap,az nem kevés idő,tapasztalt,felnőtt embereknél.

Szóval szerintem sejtheti.

Nyugi van,senki sem sürget.

Annyit mondasz neki,mondjuk egy összebújós szituban,hogy tudod,hogy akarja már,de egy kicsivel több időre van még szükséged,mert neked ez lesz az első és előbb szeretnéd,ha felfedeznétek egymás testét.

2017. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

mond meg, hogy szűz vagy, de vele szeretnéd elveszíteni.

hidd el, semmi baj nem lenne.


Ha nekem egy csaj azzal jönne, hogy szűz, igazából csak az zavarna, hogy akkor ez most azt jelenti, hogy nincs szex???


Ha elmondod, de megmondod, hogy te nagyon vonzódsz hozzá és vele szeretnéd elveszíteni, akkor ezzel megnyugodna, hogy tapasztalatlanság ellenére is akarsz vele szexelni, és legalább felkészülne arra, hogy lassan kezdje.

2017. aug. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Tok aranyos lenne ha szűz lenne egy 20 éves barátnőm. Annyi hogy igen ,legyél kicsit bevallalosabb egyéb úton elegitsd ki.. és mond neki hogy vagysz rá csak idő kell. Semmi baj nem lesz ne aggódj.
2017. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Én is így voltam pont mint te. :D csak én 22 évesen mondtam ezt a barátomnak. Teljesen meglepődött, azt mondta sosem gondolta volna hogy szűz vagyok, mert csinos vagyok, meg nem visszahúzódó. De nem haragudott. Szépen fokozatosan haladtunk, először orál volt csak, azt nagyon megszerettette velem, majd szex. Figyelmes volt, türelmes, és sokat tanulhattam tőle ilyen téren. Igaz én is vágytam már a szexre úgyhogy nem várattam direkt. Belejöttem azóta.


Egyszerűen mondd el neki úgy ahogy kiírtad ide. Volt 2 barátod de nem őket tartottad megfelelőnek erre. Vele akarod elveszíteni a szüzességed. Nincs ebben semmi ciki. Ha szeret meg fogja érteni és segíteni fog neked mindenben :) ne aggódj! Hajrá!

23N

2017. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen! :)
2017. aug. 21. 14:21
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha az oral mar megy neked semmi baja nem lesz ha elmondod.
2017. aug. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Hat en rendes orulnek ha egy korod beli szuz lannyal akadnek ossze. Eddig nem nagyon tudtam elviselni meg a tudatot se h mas mar hozza ert elottem ahoz akit szeretek ( tudom h hulye felfogas de ez van :D)
2017. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Látjátok, hogy a pasik milyen rendesek... Engem meg 18 éves korom óta elhajtanak a csajok amint elmondom nekik, hogy szűz vagyok.

25 éves vagyok. De ha prostihoz mennék (persze nem szeretnék, de lehet nincs más út), s elmondanám akkor meg azért nem jönnének az életben velem össze.

2017. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

Utolsó: miért nem az aktus után mondod el, hogy amúgy szűz voltál?


Kérdező? Mi a fenétől félsz? Injekciót kaptál már a fenekedbe? Na az sokkal rosszabb. Élvezd inkább a helyzetet inkább, hogy tövig nyomja egy pasi a farkát a puncidba. Ha fel leszel izgulva, nem is biztos, hogy fájni fog (nekem még egy szűz csajomnak sem fájt és nem azért mintha olyan apró lennék)

2017. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Annak idején én is féltem elmondani, de nem volt belőle baj. Ha a pasi értékel és szeret téged, akkor emiatt nem fog elhagyni
2017. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!